DMPJ: Nieudany występ MRGARDEN GKM w Lesznie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Nieudany występ MRGARDEN GKM w Lesznie

III runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski w grupie A będzie musiała jak najszybciej być wymazana z głów zawodników MRGARDEN GKM. Od początku zawodów w Lesznie nic nie szło po myśli podopiecznych Roberta Kościechy, a cały zespół wywalczył zaledwie 9 punktów i zajął siódme miejsce.

Grudziądzanom tylko dwukrotnie udało się zremisować wyścig. Pozostałe przegrywali podwójnie, a starcie z gorzowianami zakończyło się rezultatem… 0:0! Po upadku Alana Szczotki pozostali uczestnicy tej gonitwy odpuścili walkę i zjechali do parku maszyn. Była to kuriozalna sytuacja, gdyż sędzia zawodów uznał, że nie przerwał tego wyścigu, bo Szczotka pozbierał się z toru i… wykluczył wszystkich zawodników!

Wtorkowe zawody wygrała ekipa Bogdanki Motoru Lublin. Wynik żółto-niebieskich nieco komplikuje ich sytuację w walce o finał rozgrywek Szansa na rewanż już w środę, kiedy to drużyny z grupy A ponownie rywalizować będą na torze w Lesznie.

Wyniki:

I. Bogdanka Motor Lublin – 26 pkt
7. Wiktor Lampart – 11 (3,3,3,2)
8. Wiktor Trofimow jr – 10 (2,2,3,3)
9. Michał Curzytek – 5 (1,1,2,1)

II. FOGO Unia Leszno – 20 pkt
1. Kacper Pludra – 9 (3,2,3,1)
2. Szymon Szlauderbach – 10 (1,3,3,3)
3. Krzysztof Sadurski – 1 (0,0,-,1)
22. Hubert Ścibak – 0 (0)

III. Get Well Apro Toruń – 19 pkt
10. Maksymilian Bogdanowicz – 9 (1,3,2,3)
11. Kamil Kiełbasa – 1 (0,1,-,-)
12. Igor Kopeć-Sobczyński – 9 (2,3,2,2)
25. Aleks Rydlewski – 0 (0,0)

IV. TRULY.WORK Stal Gorzów – 18 pkt
19. Rafał Karczmarz – 5 (3,w,2,-)
20. Mateusz Bartkowiak – 7 (1,3,-,3)
21. Alan Szczotka – 4 (u,1,3,-)
28. Wiktor Jasiński – 2 (1,0,1)

V-VI. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp – 14 pkt
4. Marcin Kościelski – 7 (2,2,2,1)
5. Kamil Nowacki – 5 (0,2,3,d)
6. Kacper Grzelak – 2 (0,0,u,2)
23. Sebastian Szostak – NS

V-VI. Lokomotiv Daugavpils – 14 pkt
13. Oleg Michaiłow – 7 (3,1,3,0)
14. Davis Kurmis – 6 (2,2,0,2)
15. Daniił Kołodinski – 1 (u,0,t,1)

VII. MRGARDEN GKM Grudziądz – 9 pkt
16. Kacper Łobodziński – 3 (0,1,-,2)
17. Marcin Turowski – 4 (1,-,2,1)
18. Damian Lotarski – 2 (w,1,1,-)
27. Kamil Wieczorek – 0 (w,0,0)

Bieg po biegu:
1. Pludra, Kościelski, Szlauderbach, Nowacki
2. Lampart, Trofimow jr, Bogdanowicz, Kiełbasa
3. Michaiłow, Kurmis, Turowski, Łobodziński
4. Karczmarz, Pludra, Bartkowiak, Sadurski
5. Lampart, Kościelski, Curzytek, Grzelak
6. Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński, Michaiłow, Kołodinski (u)
7. Karczmarz (w), Lotarski (w), Szczotka (u), Wieczorek (w)
8. Pludra, Trofimow jr, Curzytek, Sadurski
9. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Kiełbasa, Grzelak
10. Bartkowiak, Kurmis, Szczotka, Kołodinski
11. Szlauderbach, Turowski, Łobodziński, Ścibak
12. Michaiłow, Nowacki, Kościelski, Kurmis
13. Trofimow jr, Curzytek, Lotarski, Wieczorek
14. Szczotka, Kopeć-Sobczyński, Jasiński, Rydlewski
15. Szlauderbach, Kurmis, Sadurski, Kołodinski (t)
16. Nowacki, Łobodziński, Lotarski, Grzelak (u)
17. Lampart, Karczmarz, Curzytek, Jasiński
18. Szlauderbach, Bogdanowicz, Pludra, Rydlewski
19. Bartkowiak, Grzelak, Jasiński, Nowacki (d)
20. Trofimow jr, Lampart, Kołodinski, Michaiłow
21. Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Wieczorek

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content