Puchar Ekstraligi 250cc: Rafalski i Orgacki startowali w Gorzowie i Zielonej Górze - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Puchar Ekstraligi 250cc: Rafalski i Orgacki startowali w Gorzowie i Zielonej Górze

Kolejne zawody z cyklu Pucharu Ekstraligi 250cc za nami. W piątek młodzi zawodnicy rywalizowali na torze w Gorzowie, by w sobotnie popołudnie spotkać się ponownie na torze w Zielonej Górze. W obu zawodach wzięli udział adepci grudziądzkiej szkółki żużlowej – Wiktor Rafalski oraz Seweryn Orgacki, dla których była to doskonała lekcja i okazja do zebrania bezcennego doświadczenia.

Poniżej prezentujemy wyniki piątkowych i sobotnich turniejów.

Gorzów:

Wyniki:
1. Oskar Paluch (Stal Gorzów) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 12 (3,3,3,3,t)
3. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik) – 12 (2,2,2,3,3)
4. Fabian Ragus (ZKŻ Zielona Góra) – 11 (3,2,2,1,3)
5. Damian Ratajczak (Unia Leszno) – 11 (3,2,1,3,2)
6. Wiktor Rafalski (GTŻ Grudziądz) – 10 (1,1,3,2,3)
7. Mateusz Panicz (WTS Wrocław) – 10 (2,3,1,2,2)
8. Francis Gusts (Łotwa) – 9 (2,1,3,2,1)
9. Krzysztof Lewandowski (GTM Start Gniezno) – 6 (2,3,0,1,0)
10. Markus Lill (Estonia) – 6 (2,1,2,0,1)
11. Kacper Gosik (Speedway Lublin) – 4 (0,2,0,1,1)
12. Dawid Pecyna (Stal Gorzów) – 4 (d,0,2,d,2)
13. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 3 (1,u,t,d,2)
14. Hubert Jabłoński (Unia Leszno) – 2 (1,1,w,-,-)
15. Oliwier Ralcewicz (Stal Gorzów) – 1 (t,0,1)
16. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa) – 1 (0,0,1,u,-)
17. Jan Rachubik (KM Cross Lublin) – 0 (0,w,-,-,-)
18. Seweryn Orgacki (GTŻ Grudziądz) – 0 (w,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Ratajczak, Panicz, Mencel, Karczewski
2. Paluch, Trześniewski, Jabłoński, Rachubik
3. Przyjemski, Gusts, Rafalski, Gosik
4. Ragus, Lewandowski, Orgacki (w/su), Pecyna (d/start)
5. Paluch, Ratajczak, Rafalski, Pecyna
6. Panicz, Trześniewski, Gusts, Orgacki (w/u)
7. Przyjemski, Ragus, Jabłoński, Karczewski
8. Lewandowski, Gosik, Mencel (u/3), Rachubik (w/u)
9. Przyjemski, Trześniewski, Ratajczak, Lewandowski
10. Paluch, Ragus, Panicz, Gosik
11. Rafalski, Lill, Karczewski, Ralcewicz (t)
12. Gusts, Pecyna, Lill, Jabłoński (w/u)
13. Ratajczak, Lill, Gosik, Ralcewicz
14. Przyjemski, Panicz, Ralcewicz, Pecyna (d/start)
15. Paluch, Gusts, Lewandowski, Karczewski (u/4)
16. Trześniewski, Rafalski, Ragus, Mencel (d/4)
17. Ragus, Ratajczak, Gusts, Lill
18. Rafalski, Panicz, Lill, Lewandowski
19. Trześniewski, Pecyna, Gosik
20. Paluch, Mencel, Przyjemski (t)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Zielona Góra:

Wyniki:
1. Damian Ratajczak (Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 13 (3,2,2,3,3)
3. Paweł Trześniewski (KS ROW Rybnik) – 10 (d,3,3,2,2)
4. Wiktor Rafalski (GTŻ Grudziądz) – 10 (2,2,2,2,2)
5. Oskar Paluch (KS Stal Gorzów) – 9 (3,3,3,w,d)
6. Francis Gusts (Łotwa) – 9 (3,d,3,2,1)
7. Markus Maximus Lill (Estonia) – 8 (2,0,1,3,2)
8. Mateusz Panicz (WTS Wrocław) – 8 (2,1,1,3,1)
9. Fabian Ragus (ZKŻ Zielona Góra) – 7 (1,w,2,1,3)
10. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa) – 6 (1,3,0,2,d)
11. Seweryn Orgacki (GTŻ Grudziądz) – 6 (w,2,1,u,3)
12. Dawid Pecyna (KS Stal Gorzów) – 6 (2,1,0,1,2)
13. Antoni Mencel (KS Unia Leszno) – 5 (0,2,2,1,0)
14. Kacper Gosik (Speedway Lublin) – 3 (0,1,1,0,1)
15. Krzysztof Lewandowski (GTM Start Gniezno) – 3 (1,1,d,d,1)
16. Oliwier Ralcewicz (KS Stal Gorzów) – 0 (d,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Gusts, Pecyna, Trześniewski (d), Orgacki (w)
2. Przyjemski, Rafalski, Ragus, Mencel
3. Paluch, Lill, Karczewski, Gosik
4. Ratajczak, Panicz, Lewandowski, Ralcewicz (d)
5. Ratajczak, Orgacki, Gosik, Ragus (w)
6. Trześniewski, Rafalski, Lewandowski, Lill
7. Paluch, Przyjemski, Panicz, Gusts (d)
8. Karczewski, Mencel, Pecyna, Ralcewicz
9. Paluch, Rafalski, Orgacki, Ralcewicz
10. Trześniewski, Ragus, Panicz, Ralcewicz
11. Gusts, Mencel, Gosik, Lewandowski (d)
12. Ratajczak, Przyjemski, Lill, Pecyna
13. Przyjemski, Karczewski, Orgacki (u), Lewandowski (d)
14. Ratajczak, Trześniewski, Mencel, Paluch (w)
15. Lill, Gusts, Ragus, Ralcewicz
16. Panicz, Rafalski, Pecyna, Gosik
17. Orgacki, Lill, Panicz, Mencel
18. Przyjemski, Trześniewski, Gosik, Ralcewicz
19. Ratajczak, Rafalski, Gusts, Karczewski (d)
20. Ragus, Pecyna, Lewandowski, Paluch (d)

wyniki za: speedwaynews.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content