Żółto-Niebieski Początek Lata już w sobotę. Moc atrakcji na H4! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Żółto-Niebieski Początek Lata już w sobotę. Moc atrakcji na H4!

Już w najbliżsża sobotę 28 czerwca o godzinie 11:00 zapraszamy całe rodziny na Hallera 4. Razem powitamy wakacje! Żółto-Niebieski Początek Lata to impreza, na której nie zabraknie atrakcji, a udział w imprezie weźmie także drużyna MRGARDEN GKM.

Do Waszej dyspozycji będą m.in. seniorzy grudziądzkiej drużyny: Artem Laguta, Przemysław Pawlicki, Kenneth Bjerre czy też Krzysztof Buczkowski. Nie zabraknie także innych atrakcji, które zapewnią przede wszystkim współorganizatorzy imprezy. Miasteczkolandia przygotowuje dla najmłodszych wiele konkursów, nagród, niespodzianek. Będą także specjalni animatorzy zabawy. Centrum Rozrywki Extreme zadba o dmuchaną strefę zabaw dla dzieci składającą się z czterech różnych atrakcji: rakieta z placem zabaw, zjeżdżalnia, grzyb wspinaczkowy oraz zamek do skakania. Oprócz tego będą m.in. bubble balls oraz strzelnica, na której będzie możliwość strzelania z łuku.

To nie wszystko. Wiele niespodzianek znajdziecie na stoisku sklepu Wyspa Szkrabów, m.in. plac zabaw Playmobil dla Waszych milusińskich. Będzie można przetestować rowerki oraz hulajnogi od firmy Y-Volution, a obecny będzie także Chase z bajki Psi Patrol. Z kolei Stomil Training zadba o to, aby rozpocząć lato w formie! Będziecie mogli przekonać się na własnej skórze jak wyglądają zimowe zajęcia zawodników GKM-u. Na strefie CrossFit sporo konkursów oraz atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. Głównym konkursem będzie przeciąganie liny oraz test przerzucania opony na czas.

Podczas sobotniej imprezy spotkacie także przedstawicieli grudziądzkiej Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na ich stoisku także przygotowane będzie wiele atrakcji, m.in. kącik telewizyjny, gdzie dzieci i dorośli będą mogli nagrać się i zobaczyć jak działa sprzęt operatorski, malowanie twarzy dla najmłodszych, a także wiele gadżetów, balonów i słodkości!

O Wasze żołądki zadbają: Don Corleone oraz Piekarnia – Cukiernia Kraśniewscy, która przyszykuje przepyszne lody! Będzie także możliwość kupna oficjalnych gadżetów GKM Grudziądz S.A., a swoje stoiska wystawią nasi partnerzy: Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, Pascal Grudziądz, Salon NC+ z C.H. „Alfa”, czy też MED – SAR Grudziądz.

Rozpocznij lato z GKM-em! Wstęp na stadion i wszystkie atrakcje bezpłatne. Zapraszamy w sobotę już od godziny 11:00! 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content