Lindbaeck, Turowski i Wieczorek spotkają się z kibicami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Lindbaeck, Turowski i Wieczorek spotkają się z kibicami!

Już w najbliższy czwartek 27 czerwca z inicjatywy jednego ze sponsorów klubu, firmy Nice Polska, w Castoramie w Grudziądzu przy ulicy Konarskiego 47 odbędzie się spotkanie z zawodnikami MRGARDEN GKM Grudziądz, tuż przed derbowym meczem z Get Well Toruń. W spotkaniu udział wezmą: Antonio Lindbaeck, Marcin Turowski i Kamil Wieczorek. Początek o godzinie 18:00.

Zawodnicy odpowiedzą na pytania kibiców, pojawi się również możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz wzięcia autografu. Zawodnicy będą dostępni na stosiku sponsora klubu do 19:00. Spotkanie jest elementem kampanii promocyjnej Nice związanej z dedykowaną linią automatyki do bram wjazdowych i garażowych dostępnej w sklepach sieci Castorama. Gotowe do montażu urządzenia z linii Moovo dostępne są na półkach sklepowych od kilku lat. W ostatnim czasie wprowadzono również do oferty linię napędów premium do samodzielnego montażu z rodziny Moovo Professional. Obecni na spotkaniu zawodnicy, reprezentujący MRGARDEN GKM, staną przed zadaniem zaprogramowania pilota do jednej z centrali sterującej. Ten, który wykona zadanie poprawnie, w jak najkrótszym czasie, otrzyma nagrodę niespodziankę.

Dla wszystkich klientów sklepu Castorama w Grudziądzu przygotowano także wyjątkową promocję. Wszystkie osoby, które w dniach 27-30 czerwca zdecydują się na zakup dowolnego zestawu automatyki Moovo lub Moovo Professional, otrzymają darmowy bilet na najbliższy domowy mecz MRGARDEN GKM z STELMET Falubazem Zielona Góra, który zaplanowano na 2 sierpnia. Co więcej, w najbliższą sobotę przed sklepem Castorama będzie można zapoznać się z ofertą Nice Polska na specjalnym stoisku zlokalizowanym na parkingu przed sklepem, gdzie rozłożony zostanie pokazowy samochód.

Serdecznie zapraszamy!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content