Lindbaeck, Turowski i Wieczorek spotkają się z kibicami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Lindbaeck, Turowski i Wieczorek spotkają się z kibicami!

Już w najbliższy czwartek 27 czerwca z inicjatywy jednego ze sponsorów klubu, firmy Nice Polska, w Castoramie w Grudziądzu przy ulicy Konarskiego 47 odbędzie się spotkanie z zawodnikami MRGARDEN GKM Grudziądz, tuż przed derbowym meczem z Get Well Toruń. W spotkaniu udział wezmą: Antonio Lindbaeck, Marcin Turowski i Kamil Wieczorek. Początek o godzinie 18:00.

Zawodnicy odpowiedzą na pytania kibiców, pojawi się również możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz wzięcia autografu. Zawodnicy będą dostępni na stosiku sponsora klubu do 19:00. Spotkanie jest elementem kampanii promocyjnej Nice związanej z dedykowaną linią automatyki do bram wjazdowych i garażowych dostępnej w sklepach sieci Castorama. Gotowe do montażu urządzenia z linii Moovo dostępne są na półkach sklepowych od kilku lat. W ostatnim czasie wprowadzono również do oferty linię napędów premium do samodzielnego montażu z rodziny Moovo Professional. Obecni na spotkaniu zawodnicy, reprezentujący MRGARDEN GKM, staną przed zadaniem zaprogramowania pilota do jednej z centrali sterującej. Ten, który wykona zadanie poprawnie, w jak najkrótszym czasie, otrzyma nagrodę niespodziankę.

Dla wszystkich klientów sklepu Castorama w Grudziądzu przygotowano także wyjątkową promocję. Wszystkie osoby, które w dniach 27-30 czerwca zdecydują się na zakup dowolnego zestawu automatyki Moovo lub Moovo Professional, otrzymają darmowy bilet na najbliższy domowy mecz MRGARDEN GKM z STELMET Falubazem Zielona Góra, który zaplanowano na 2 sierpnia. Co więcej, w najbliższą sobotę przed sklepem Castorama będzie można zapoznać się z ofertą Nice Polska na specjalnym stoisku zlokalizowanym na parkingu przed sklepem, gdzie rozłożony zostanie pokazowy samochód.

Serdecznie zapraszamy!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content