#WSZYSCYdoTorunia! W piątek wielki najazd kibiców GKM-u na Motoarenę! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

#WSZYSCYdoTorunia! W piątek wielki najazd kibiców GKM-u na Motoarenę!

Już w najbliższy piątek 28 czerwca o godzinie 20:30 rewanżowy mecz derbowy w Toruniu! Broniący się przed historyczną degradacją z PGE Ekstraligi Get Well na Motoarenie podejmie ekipę MRGARDEN GKM, która walczy o udział w rundzie play-off. To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Na ten pojedynek wybiera się spora liczba kibiców z Grudziądza.

#WSZYSCYdoTorunia! Pod takim hasłem zachęcamy fanów żółto-niebieskiej drużyny do wsparcia naszego zespołu na trybunach Motoareny. Czas wypełnić sektor gości na toruńskim stadionie i wesprzeć podopiecznych Roberta Kempińskiego w walce o bardzo ważne punkty do tabeli. Plan minimum – punkt bonusowy. To bardzo realne, gdyż w Grudziądzu wygrał MRGARDEN GKM aż 55:35. Zawodnicy GKM-u zapowiadają jednak, że zrobią wszystko, aby osiągnąć plan maksimum – upragnione zwycięstwo derbowe, aby wywieźć z Torunia 3 punkty, które dadzą ogromną zaliczkę w walce o wymarzone play-off.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Bilety na sektor gości dostępne będą w dniu meczu – w kasach pod stadionem w Toruniu. Cena każdej wejściówki ustalona przez organizatorów to 50 złotych – bez podziału na bilety normalne i ulgowe. Kasy przed sektorem gości (strefa żółta) zostaną otwarte 4 godziny przed startem meczu – o 16:30. W związku z ogromnym zainteresowaniem wyjazdem zalecamy szybsze przybycie na Motoarenę, aby wszyscy zdążyli nabyć wejściówki i wejść na stadion na czas.

Osoby, które wybierają się do Torunia i chcą wejść na sektor gości zobowiązani są zapisać się na tzw. listę wyjazdową do środy 26 czerwca do godziny 12:00. Można dokonać tego za pomocą maila na adres: biuro@gkm.grudziadz.net lub podanie danych osobiście w sekretariacie GKM Grudziądz S.A. W zgłoszeniu należy wpisać:

  • imię i nazwisko
  • PESEL
  • numer rejestracyjny/środek transportu
  • zgoda na przetwarzanie danych RODO

Wszystkie osoby przy wejściu na stadion powinny posiadać dokument potwierdzający tożsamość.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content