#WSZYSCYdoTorunia! W piątek wielki najazd kibiców GKM-u na Motoarenę! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

#WSZYSCYdoTorunia! W piątek wielki najazd kibiców GKM-u na Motoarenę!

Już w najbliższy piątek 28 czerwca o godzinie 20:30 rewanżowy mecz derbowy w Toruniu! Broniący się przed historyczną degradacją z PGE Ekstraligi Get Well na Motoarenie podejmie ekipę MRGARDEN GKM, która walczy o udział w rundzie play-off. To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Na ten pojedynek wybiera się spora liczba kibiców z Grudziądza.

#WSZYSCYdoTorunia! Pod takim hasłem zachęcamy fanów żółto-niebieskiej drużyny do wsparcia naszego zespołu na trybunach Motoareny. Czas wypełnić sektor gości na toruńskim stadionie i wesprzeć podopiecznych Roberta Kempińskiego w walce o bardzo ważne punkty do tabeli. Plan minimum – punkt bonusowy. To bardzo realne, gdyż w Grudziądzu wygrał MRGARDEN GKM aż 55:35. Zawodnicy GKM-u zapowiadają jednak, że zrobią wszystko, aby osiągnąć plan maksimum – upragnione zwycięstwo derbowe, aby wywieźć z Torunia 3 punkty, które dadzą ogromną zaliczkę w walce o wymarzone play-off.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Bilety na sektor gości dostępne będą w dniu meczu – w kasach pod stadionem w Toruniu. Cena każdej wejściówki ustalona przez organizatorów to 50 złotych – bez podziału na bilety normalne i ulgowe. Kasy przed sektorem gości (strefa żółta) zostaną otwarte 4 godziny przed startem meczu – o 16:30. W związku z ogromnym zainteresowaniem wyjazdem zalecamy szybsze przybycie na Motoarenę, aby wszyscy zdążyli nabyć wejściówki i wejść na stadion na czas.

Osoby, które wybierają się do Torunia i chcą wejść na sektor gości zobowiązani są zapisać się na tzw. listę wyjazdową do środy 26 czerwca do godziny 12:00. Można dokonać tego za pomocą maila na adres: biuro@gkm.grudziadz.net lub podanie danych osobiście w sekretariacie GKM Grudziądz S.A. W zgłoszeniu należy wpisać:

  • imię i nazwisko
  • PESEL
  • numer rejestracyjny/środek transportu
  • zgoda na przetwarzanie danych RODO

Wszystkie osoby przy wejściu na stadion powinny posiadać dokument potwierdzający tożsamość.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content