DMPJ: MRGARDEN GKM najlepszy w Bydgoszczy! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MRGARDEN GKM najlepszy w Bydgoszczy!

Wygraną drużyny MRGARDEN GKM zakończyła się poniedziałkowa runda eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Bydgoszczy. Podopieczni Roberta Kościechy pewnie triumfowali, zdobywając łącznie 25 punktów.

Niepokonany był Kamil Wieczorek, który pojawił się pod taśmą trzykrotnie i zdobył 9 “oczek”. Trzy szanse otrzymali także pozostali. 6 punktów to dorobek Kacpra Łobodzińskiego, 5+2 Damiana Lotarskiego, a 5+1 wpadło na konto Marcina Turowskiego.

Wyniki:

I. MRGARDEN GKM Grudziądz – 25 pkt
10. Damian Lotarski – 5 (1,2,2,-)
11. Kamil Wieczorek – 9 (3,3,-,3)
12. Marcin Turowski – 5 (2,-,2,1)
22. Kacper Łobodziński – 6 (3,3,0)

II. Aforti Start Gniezno – 20 pkt
13. Damian Stalkowski – 9 (2,2,3,2)
14. Kevin Fajfer – 9 (2,3,3,1)
15. Mateusz Błażykowski – 2 (w,w,2,w)

III. Get Well Toruń – 18 pkt
7. Igor Kopeć-Sobczyński – 3 (t,3,u,-)
8. Filip Nizgorski – 4 (1,2,1,d)
9. Maksymilian Bogdanowicz – 6 (0,3,-,3)
21. Kamil Kiełbasa – 5 (2,1,2)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 15 pkt
1. Karol Żupiński – 11 (3,2,3,3)
2. Denis Zieliński – 3 (1,1,0,1)
3. Dominik Majchrzak – 1 (0,-,1,-)
19. Oskar Rowecki – 0 (0,t)

V. Orzeł Łódź – 12 pkt
4. Dawid Wawrzyniak – 5 (2,2,1,0)
5. Eryk Borczuch – 1 (0,0,0,1)
6. Aleksander Grygolec – 6 (1,1,2,2)

NK. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – 16 pkt
16. Tomasz Orwat – 12 (3,3,3,3)
17. Brak zawodnika
18. Marcel Studziński – 4 (1,1,2,0)

Bieg po biegu:
1. Żupiński, Wawrzyniak, Zieliński, Borczuch
2. Wieczorek, Kiełbasa, Lotarski, Bogdanowicz
3. Orwat, Fajfer, Studziński, Błażykowski (w/2min)
4. Wieczorek, Turowski, Zieliński, Majchrzak
5. Bogdanowicz, Stalkowski, Nizgorski, Błażykowski (w)
6. Orwat, Wawrzyniak, Grygolec
7. Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Kiełbasa, Zieliński
8. Łobodziński, Lotarski, Studziński
9. Fajfer, Błażykowski, Grygolec, Borczuch
10. Orwat, Nizgorski, Kopeć-Sobczyński (u/2)
11. Fajfer, Stalkowski, Zieliński, Rowecki
12. Łobodziński, Lotarski, Wawrzyniak, Borczuch
13. Żupiński, Studziński, Majchrzak
14. Stalkowski, Turowski, Fajfer, Łobodziński
15. Bogdanowicz, Grygolec, Nizgorski, Wawrzyniak
16. Wieczorek, Kiełbasa, Turowski, Nizgorski (d/2)
17. Orwat, Grygolec, Borczuch, Studziński
18. Żupiński, Stalkowski, Błażykowski (w), Rowecki (t)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl