IMP: Pewny awans Pawlickiego do półfinału - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IMP: Pewny awans Pawlickiego do półfinału

W środę rozegrano trzy zaległe turnieje ćwierćfinałowe Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawodnicy rywalizowali na torach w Opolu, Gdańsku i w Krośnie. W tych dwóch pierwszych miastach pojawili się reprezentanci MRGARDEN GKM Grudziądz.

W Opolu awans wywalczył Przemysław Pawlicki. Wywalczył on 13 punktów, co dało mu drugie miejsce i pewną przepustkę do półfinału. Słabo wypadł Kamil Wieczorek, który z 1 punktem został sklasyfikowany na piętnastej pozycji.

Wyniki:

1. Dominik Kubera (FOGO Unia Leszno) – 13 (3,3,2,2,3)
2. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 13 (2,3,3,3,2)
3. Hubert Łęgowik (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 12 (3,1,2,3,3)
4. Michał Szczepaniak (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 12 (2,2,2,3,3)
5. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) – 9 (3,3,1,1,1)
6. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) – 9 (3,0,2,2,2)
7. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 9 (2,1,1,3,2)
8. Mateusz Szczepaniak (PGG ROW Rybnik) – 9 (1,2,3,1,2)
————-
9. Rafał Karczmarz (TRULY.WORK Stal Gorzów) – 8 (1,2,0,2,3) – rezerwowy
————-
10. Zbigniew Suchecki (PGG ROW Rybnik) – 6 (2,1,3,0,0)
11. Arkadiusz Pawlak (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 6 (0,3,0,2,1)
12. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 6 (1,2,1,1,1)
13. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 5 (w,1,3,d,1)
14. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń) – 2 (1,0,0,1,0)
15. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 (0,0,1,0,-)

Bieg po biegu:
1. Łęgowik, Mich. Szczepaniak, Mat. Szczepaniak, Polis (w/u)
2. Gała, Gapiński, Baliński, Wieczorek
3. Kaczmarek, Suchecki, Bogdanowicz
4. Kubera, Pawlicki, Karczmarz, Pawlak
5. Kubera, Mich. Szczepaniak, Gapiński, Kaczmarek
6. Gała, Karczmarz, Łęgowik
7. Pawlicki, Mat. Szczepaniak, Suchecki, Wieczorek
8. Pawlak, Baliński, Polis, Bogdanowicz
9. Suchecki, Mich. Szczepaniak, Gała, Pawlak
10. Pawlicki, Łęgowik, Gapiński, Bogdanowicz
11. Mat. Szczepaniak, Kaczmarek, Baliński, Karczmarz
12. Polis, Kubera, Wieczorek
13. Mich. Szczepaniak, Karczmarz, Bogdanowicz, Wieczorek
14. Łęgowik, Kubera, Baliński, Suchecki
15. Gapiński, Pawlak, Mat. Szczepaniak
16. Pawlicki, Kaczmarek, Gała, Polis (d4)
17. Mich. Szczepaniak, Pawlicki, Baliński
18. Łęgowik, Kaczmarek, Pawlak, Wieczorek
19. Kubera, Mat. Szczepaniak, Gała, Bogdanowicz
20. Karczmarz, Gapiński, Polis, Suchecki

W Gdańsku startował Marcin Turowski. “Turoś” punktował w każdym swoim wyścigu, ale 6 punktów nie wystarczyło do awansu. Ostatecznie junior MRGARDEN GKM zajął jedenaste miejsce.

Wyniki:

1. Szymon Woźniak (TRULY.WORK Stal Gorzów) – 13 (2,3,2,3,3)
2. Maksym Drabik (BETARD Sparta Wrocław) – 12 (3,3,3,3,w)
3. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 12 (3,2,3,2,2)
4. Jarosław Hampel (FOGO Unia Leszno) – 11 (2,3,0,3,3)
5. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) – 11 (3,3,2,3,w)
6. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 9 (d,1,3,2,3)
7. Marcel Kajzer (Power Duck IVESTON PSŻ Poznań) – 9 (3,2,2,1,1)
8. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) – 9 (2,1,1,2,3)
————-
9. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 8 (1,2,3,0,2) – rezerwowy
————-
10. Marcin Nowak (Power Duck IVESTON PSŻ Poznań) – 7 (1,2,1,1,2)
11. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 6 (1,1,1,1,2)
12. Kamil Nowacki (Agred Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp) – 4 (1,0,0,2,1)
13. Szymon Szlauderbach (FOGO Unia Leszno) – 3 (u,0,2,0,1)
14. Sebastian Niedźwiedź (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 3 (2,1,w,d,ns)
15. Damian Pawliczak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 3 (0,0,1,1,1)
16. Dominik Majchrzak (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 0 (d,w,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Kajzer, Kościuch, Nowak, Pawliczak
2. Fajfer, Hampel, Nowacki, Szlauderbach (u4)
3. Gomólski, Niedźwiedź, Turowski, Pieszczek (d4)
4. Drabik, Woźniak, Cyfer, Majchrzak (d4)
5. Hampel, Kajzer, Niedźwiedź, Majchrzak (w/u4)
6. Drabik, Gomólski, Kościuch, Nowacki
7. Woźniak, Nowak, Turowski, Szlauderbach
8. Fajfer, Cyfer, Pieszczek, Pawliczak
9. Cyfer, Kajzer, Turowski, Nowacki
10. Pieszczek, Woźniak, Kościuch, Hampel
11. Drabik, Fajfer, Nowak, Niedźwiedź (w/u3)
12. Gomólski, Szlauderbach, Pawliczak, Majchrzak
13. Drabik, Pieszczek, Kajzer, Szlauderbach
14. Fajfer, Kościuch, Turowski, Majchrzak
15. Hampel, Gomólski, Nowak, Cyfer
16. Woźniak, Nowacki, Pawliczak, Niedźwiedź (d2)
17. Woźniak, Gomólski, Kajzer, Fajfer (w/2 min.)
18. Kościuch, Cyfer, Szlauderbach, Niedźwiedź
19. Pieszczek, Nowak, Nowacki, Majchrzak
20. Hampel, Turowski, Pawliczak, Drabik (w)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl