Znamy nowy termin finału Brązowego Kasku. Kacper Łobodziński potwierdzony do startów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Znamy nowy termin finału Brązowego Kasku. Kacper Łobodziński potwierdzony do startów!

W najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego poinformowano m.in. o nowym terminie finału Brązowego Kasku w Grudziądzu. Najlepsi zawodnicy w Polsce do lat 19 pojawią się na Hallera 4 już w poniedziałek 27 maja o godzinie 16:30.

Pierwotnie zawody rozegrane miały być już w dniu jutrzejszym – 16 maja. Niestety, z powodu opadów deszczu i niekorzystnych prognoz pogody na czwartek już wcześniej organizatorzy w porozumieniu z GKSŻ zdecydowali się przełożyć turniej. W nim weźmie udział dwóch wychowanków MRGARDEN GKM – Damian Lotarski oraz Denis Zieliński, który w tym roku został wypożyczony do Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

W komunikacie GKSŻ potwierdzony do startów został także Kacper Łobodziński, który nie tak dawno na torze w Grudziądzu uzyskał licencję „Ż”. Nasz junior do dnia 18 marca 2020 roku, a więc jego 16 urodzin, może startować jedynie w zawodach młodzieżowych. Debiut Kacpra może nastąpić już w jednej z najbliższych rund Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content