Znamy nowy termin finału Brązowego Kasku. Kacper Łobodziński potwierdzony do startów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Znamy nowy termin finału Brązowego Kasku. Kacper Łobodziński potwierdzony do startów!

W najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego poinformowano m.in. o nowym terminie finału Brązowego Kasku w Grudziądzu. Najlepsi zawodnicy w Polsce do lat 19 pojawią się na Hallera 4 już w poniedziałek 27 maja o godzinie 16:30.

Pierwotnie zawody rozegrane miały być już w dniu jutrzejszym – 16 maja. Niestety, z powodu opadów deszczu i niekorzystnych prognoz pogody na czwartek już wcześniej organizatorzy w porozumieniu z GKSŻ zdecydowali się przełożyć turniej. W nim weźmie udział dwóch wychowanków MRGARDEN GKM – Damian Lotarski oraz Denis Zieliński, który w tym roku został wypożyczony do Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

W komunikacie GKSŻ potwierdzony do startów został także Kacper Łobodziński, który nie tak dawno na torze w Grudziądzu uzyskał licencję „Ż”. Nasz junior do dnia 18 marca 2020 roku, a więc jego 16 urodzin, może startować jedynie w zawodach młodzieżowych. Debiut Kacpra może nastąpić już w jednej z najbliższych rund Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content