Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Wrocławiem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Wrocławiem!

Spędź majówkę z GKM-em! Już 3 maja o godzinie 18:00 żółto-niebiescy podejmować będą ekipę BETARD Sparty Wrocław, która przyjedzie do Grudziądza m.in. z Indywidualnym Mistrzem Świata – Taiem Woffindenem oraz czołowym polskim żużlowcem – Maciejem Janowskim.

Trwa już przedsprzedaż wejściówek na spotkanie ze „Spartanami”! Warto zaopatrzyć się w bilet wcześniej – po pierwsze aby zaoszczędzić, a po drugie – aby uniknąć kolejek przed kasami w dniu spotkania. Ceny jednorazowych wejściówek na mecze PGE Ekstraligi w Grudziądzu w przedsprzedaży to 40 złotych – normalny i 30 złotych – ulgowy. W dniu meczu cena każdego biletu 5 złotych wyższa! 

Bilety na spotkanie z BETARD Spartą, jak i inne mecze ligowe na H4 będzie można kupować na stronie www.BiletyNaGKM.pl oraz w sześciu punktach na terenie Grudziądza. Oprócz sekretariatu GKM S.A. i Restauracji Don Corleone na grudziądzkim Rynku wejściówki czekają na Was także w: Biurze Podróży MyTravel, Salonie NC+ w C.H. „Alfa”, w Kwiaciarni Wrzos oraz w sklepie spożywczym „Raz-Dwa”, w Kulerze przy ulicy Waryńskiego i ulicy Wąskiej.

Pełną listę i godziny otwarcia przedstawiamy poniżej:

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content