Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Wrocławiem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Wrocławiem!

Spędź majówkę z GKM-em! Już 3 maja o godzinie 18:00 żółto-niebiescy podejmować będą ekipę BETARD Sparty Wrocław, która przyjedzie do Grudziądza m.in. z Indywidualnym Mistrzem Świata – Taiem Woffindenem oraz czołowym polskim żużlowcem – Maciejem Janowskim.

Trwa już przedsprzedaż wejściówek na spotkanie ze „Spartanami”! Warto zaopatrzyć się w bilet wcześniej – po pierwsze aby zaoszczędzić, a po drugie – aby uniknąć kolejek przed kasami w dniu spotkania. Ceny jednorazowych wejściówek na mecze PGE Ekstraligi w Grudziądzu w przedsprzedaży to 40 złotych – normalny i 30 złotych – ulgowy. W dniu meczu cena każdego biletu 5 złotych wyższa! 

Bilety na spotkanie z BETARD Spartą, jak i inne mecze ligowe na H4 będzie można kupować na stronie www.BiletyNaGKM.pl oraz w sześciu punktach na terenie Grudziądza. Oprócz sekretariatu GKM S.A. i Restauracji Don Corleone na grudziądzkim Rynku wejściówki czekają na Was także w: Biurze Podróży MyTravel, Salonie NC+ w C.H. „Alfa”, w Kwiaciarni Wrzos oraz w sklepie spożywczym „Raz-Dwa”, w Kulerze przy ulicy Waryńskiego i ulicy Wąskiej.

Pełną listę i godziny otwarcia przedstawiamy poniżej:

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content