Razem posprzątamy Park Miejski w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Razem posprzątamy Park Miejski w Grudziądzu!

„BY EMOCJE BYŁY CZYSTE, POSPRZĄTAJMY WOKÓŁ STADIONU!” – to hasło akcji organizowanej przez GKM Grudziądz S.A. we współpracy z grupą kibicowską GKM Grudziądz. Już w najbliższą niedzielę 28 kwietnia o godzinie 12:00 na stadionie żużlowym przy ulicy Hallera 4 nastąpi zbiórka uczestników, którzy ruszą z akcją wspólnego sprzątania grudziądzkiego Parku Miejskiego!

To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Razem możemy więcej! Udział w imprezie wezmą zawodnicy ekstraligowej drużyny MRGARDEN GKM na czele z kapitanem Krzysztofem Buczkowskim. Na zakończenie uczestnicy akcji o godzinie 13:30 spotkają się przy wspólnym grillu przed budynkiem klubowym GKM S.A.

– Już w niedzielę zapraszamy do wspólnego sprzątania grudziądzkiego Parku Miejskiego. Punktualnie o godzinie 12:00 spotykamy się przy bramie głównej naszego stadionu. To akcja nie tylko dla kibiców żużla, ale dla wszystkich mieszkańców, którzy chcą spędzić miło czas, a przy okazji razem zrobić coś wielkiego dla naszego pięknego Parku. Nie mamy wątpliwości, że takie imprezy integracyjne całego środowiska są potrzebne, dlatego już teraz serdecznie wszystkich zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu – mówi Rafał Kozłowski z działu marketingu klubu GKM S.A.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Obywatelski Grudziądz, Przedsiębiorstwo Usług Miejskich „PUM” Grudziądz oraz Restauracja Don Corleone. Serdecznie zapraszamy!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content