Razem posprzątamy Park Miejski w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Razem posprzątamy Park Miejski w Grudziądzu!

„BY EMOCJE BYŁY CZYSTE, POSPRZĄTAJMY WOKÓŁ STADIONU!” – to hasło akcji organizowanej przez GKM Grudziądz S.A. we współpracy z grupą kibicowską GKM Grudziądz. Już w najbliższą niedzielę 28 kwietnia o godzinie 12:00 na stadionie żużlowym przy ulicy Hallera 4 nastąpi zbiórka uczestników, którzy ruszą z akcją wspólnego sprzątania grudziądzkiego Parku Miejskiego!

To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Razem możemy więcej! Udział w imprezie wezmą zawodnicy ekstraligowej drużyny MRGARDEN GKM na czele z kapitanem Krzysztofem Buczkowskim. Na zakończenie uczestnicy akcji o godzinie 13:30 spotkają się przy wspólnym grillu przed budynkiem klubowym GKM S.A.

– Już w niedzielę zapraszamy do wspólnego sprzątania grudziądzkiego Parku Miejskiego. Punktualnie o godzinie 12:00 spotykamy się przy bramie głównej naszego stadionu. To akcja nie tylko dla kibiców żużla, ale dla wszystkich mieszkańców, którzy chcą spędzić miło czas, a przy okazji razem zrobić coś wielkiego dla naszego pięknego Parku. Nie mamy wątpliwości, że takie imprezy integracyjne całego środowiska są potrzebne, dlatego już teraz serdecznie wszystkich zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu – mówi Rafał Kozłowski z działu marketingu klubu GKM S.A.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Obywatelski Grudziądz, Przedsiębiorstwo Usług Miejskich „PUM” Grudziądz oraz Restauracja Don Corleone. Serdecznie zapraszamy!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content