SARA Workwear z umową numer 100! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SARA Workwear z umową numer 100!

Trwają przedsezonowe testy drużyny MRGARDEN GKM, a działacze nie ustają w poszukiwaniu nowych sponsorów, jak i przedłużania umów z wieloletnimi partnerami. Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy kolejny rok spółpracy z firmą SARA Workwear!

Grudziądzka firma SARA posiada ponad 25-letnią tradycję w produkcji najwyższej jakości odzież ochronnej dla profesjonalistów. Jest to zdecydowany lider rynku krajowego, który wyznacza nie tylko standardy jakości, ale i trwałości ubrań. To również jeden z największych pracodawców na naszym lokalnym rynku, zatrudniający kilkaset wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Dzięki nowoczesnemu parkowi przemysłowemu i zautomatyzowanej produkcji, grudziądzka firma Sara, została doceniona również na rynku zachodnim. Z powodzeniem wywalczyła miejsce wśród wiodących, światowych marek, które ponad wszystko cenią sobie swój wizerunek i jakość produktów.

Warto podkreślić, że firma Sara od wielu lat, nie ważne w jakiej lidze startujemy, systematycznie wspiera naszą drużynę oraz kibiców. Zakupy w sklepie Sara, mieszczącym się na ul. Chełmińskiej 105 w Grudziądzu, nasi fani posiadający karnety, mogą dokonywać z 10% upustem.

Koniecznie polubcie profil firmy Sara na Facebooku, który znajdziecie TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content