SARA Workwear z umową numer 100! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SARA Workwear z umową numer 100!

Trwają przedsezonowe testy drużyny MRGARDEN GKM, a działacze nie ustają w poszukiwaniu nowych sponsorów, jak i przedłużania umów z wieloletnimi partnerami. Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy kolejny rok spółpracy z firmą SARA Workwear!

Grudziądzka firma SARA posiada ponad 25-letnią tradycję w produkcji najwyższej jakości odzież ochronnej dla profesjonalistów. Jest to zdecydowany lider rynku krajowego, który wyznacza nie tylko standardy jakości, ale i trwałości ubrań. To również jeden z największych pracodawców na naszym lokalnym rynku, zatrudniający kilkaset wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Dzięki nowoczesnemu parkowi przemysłowemu i zautomatyzowanej produkcji, grudziądzka firma Sara, została doceniona również na rynku zachodnim. Z powodzeniem wywalczyła miejsce wśród wiodących, światowych marek, które ponad wszystko cenią sobie swój wizerunek i jakość produktów.

Warto podkreślić, że firma Sara od wielu lat, nie ważne w jakiej lidze startujemy, systematycznie wspiera naszą drużynę oraz kibiców. Zakupy w sklepie Sara, mieszczącym się na ul. Chełmińskiej 105 w Grudziądzu, nasi fani posiadający karnety, mogą dokonywać z 10% upustem.

Koniecznie polubcie profil firmy Sara na Facebooku, który znajdziecie TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content