SARA Workwear z umową numer 100! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SARA Workwear z umową numer 100!

Trwają przedsezonowe testy drużyny MRGARDEN GKM, a działacze nie ustają w poszukiwaniu nowych sponsorów, jak i przedłużania umów z wieloletnimi partnerami. Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy kolejny rok spółpracy z firmą SARA Workwear!

Grudziądzka firma SARA posiada ponad 25-letnią tradycję w produkcji najwyższej jakości odzież ochronnej dla profesjonalistów. Jest to zdecydowany lider rynku krajowego, który wyznacza nie tylko standardy jakości, ale i trwałości ubrań. To również jeden z największych pracodawców na naszym lokalnym rynku, zatrudniający kilkaset wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Dzięki nowoczesnemu parkowi przemysłowemu i zautomatyzowanej produkcji, grudziądzka firma Sara, została doceniona również na rynku zachodnim. Z powodzeniem wywalczyła miejsce wśród wiodących, światowych marek, które ponad wszystko cenią sobie swój wizerunek i jakość produktów.

Warto podkreślić, że firma Sara od wielu lat, nie ważne w jakiej lidze startujemy, systematycznie wspiera naszą drużynę oraz kibiców. Zakupy w sklepie Sara, mieszczącym się na ul. Chełmińskiej 105 w Grudziądzu, nasi fani posiadający karnety, mogą dokonywać z 10% upustem.

Koniecznie polubcie profil firmy Sara na Facebooku, który znajdziecie TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content