Ogromne zainteresowanie prezentacją! Komplet kibiców powita drużynę MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ogromne zainteresowanie prezentacją! Komplet kibiców powita drużynę MRGARDEN GKM!

Już w najbliższy piątek 22 marca prezentacja drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz. O godzinie 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko rozpoczniemy show, podczas którego pojawi się pełny skład żółto-niebieskich na sezon 2019. Atrakcji nie zabraknie!

Wciąż można nabyć bilety na to wydarzenie. Należy się spieszyć, gdyż tempo sprzedaży jest dużo wyższe niż przed rokiem i wszystko wskazuje na to, że prezentację obejrzy komplet fanów! W sprzedaży na dwa dni przed imprezą zostało jeszcze ok.200 wejściówek. Ich cena to 10 złotych, a sprzedaż obywa się za pośrednictwem strony www.BiletyNaGKM.pl, a także w sekretariacie klubu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4. Zainteresowanym osobom zalecamy wcześniejsze zaopatrzenie się w bilet, gdyż nie jest pewne czy będą one jeszcze dostępne do sprzedaży w kasach przed halą w dniu imprezy.

Przypominamy też, że przedstawicieli mediów, którzy chcą wziąć udział w imprezie powinni zgłosić się na adres mailowy: media@gkm.grudziadz.net, gdzie należy podać: imię, nazwisko, funkcję reporter/fotoreporter oraz nazwę redakcji. Dziennikarzom po akceptacji ich zgłoszenia prześlemy potwierdzenia udziału w prezentacji i szczegółowe instrukcje związane z ich działaniem podczas tego wydarzenia. Termin zgłoszeń dla mediów upływa w czwartek 21 marca o godzinie 15:00.

Na tegorocznej prezentacji oprócz możliwości spotkania głównych bohaterów – zawodników MRGARDEN GKM – pojawi się grudziądzki Zydeco Flow, który zapewni muzyczną oprawę imprezy.  To jedyny w kraju zespół łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem. Specjalnie dla nas kapela przeniesie się także w inne klimaty muzyczne, dzięki czemu podczas prezentacji każdy kibic znajdzie coś dla siebie! Wydarzenie poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz oraz członek Zydeco Flow – Bartosz „Iwiś” Iwicki. Nie zabraknie także podprowadzających GKM i klubowej maskotki – Speedy’ego, a do głośnego wspólnego dopingu i przyśpiewek znanych z Hallera 4 zachęci nasza grupa kibicowska GKM Grudziądz.

Zobacz także:

Spełnij marzenie swojego dziecka i zgłoś je do Żółto-Niebieskiej Eskorty GKM-u!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content