Ogromne zainteresowanie prezentacją! Komplet kibiców powita drużynę MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ogromne zainteresowanie prezentacją! Komplet kibiców powita drużynę MRGARDEN GKM!

Już w najbliższy piątek 22 marca prezentacja drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz. O godzinie 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko rozpoczniemy show, podczas którego pojawi się pełny skład żółto-niebieskich na sezon 2019. Atrakcji nie zabraknie!

Wciąż można nabyć bilety na to wydarzenie. Należy się spieszyć, gdyż tempo sprzedaży jest dużo wyższe niż przed rokiem i wszystko wskazuje na to, że prezentację obejrzy komplet fanów! W sprzedaży na dwa dni przed imprezą zostało jeszcze ok.200 wejściówek. Ich cena to 10 złotych, a sprzedaż obywa się za pośrednictwem strony www.BiletyNaGKM.pl, a także w sekretariacie klubu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4. Zainteresowanym osobom zalecamy wcześniejsze zaopatrzenie się w bilet, gdyż nie jest pewne czy będą one jeszcze dostępne do sprzedaży w kasach przed halą w dniu imprezy.

Przypominamy też, że przedstawicieli mediów, którzy chcą wziąć udział w imprezie powinni zgłosić się na adres mailowy: media@gkm.grudziadz.net, gdzie należy podać: imię, nazwisko, funkcję reporter/fotoreporter oraz nazwę redakcji. Dziennikarzom po akceptacji ich zgłoszenia prześlemy potwierdzenia udziału w prezentacji i szczegółowe instrukcje związane z ich działaniem podczas tego wydarzenia. Termin zgłoszeń dla mediów upływa w czwartek 21 marca o godzinie 15:00.

Na tegorocznej prezentacji oprócz możliwości spotkania głównych bohaterów – zawodników MRGARDEN GKM – pojawi się grudziądzki Zydeco Flow, który zapewni muzyczną oprawę imprezy.  To jedyny w kraju zespół łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem. Specjalnie dla nas kapela przeniesie się także w inne klimaty muzyczne, dzięki czemu podczas prezentacji każdy kibic znajdzie coś dla siebie! Wydarzenie poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz oraz członek Zydeco Flow – Bartosz „Iwiś” Iwicki. Nie zabraknie także podprowadzających GKM i klubowej maskotki – Speedy’ego, a do głośnego wspólnego dopingu i przyśpiewek znanych z Hallera 4 zachęci nasza grupa kibicowska GKM Grudziądz.

Zobacz także:

Spełnij marzenie swojego dziecka i zgłoś je do Żółto-Niebieskiej Eskorty GKM-u!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content