Karnety zamówione do 15 lutego już do odbioru! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety zamówione do 15 lutego już do odbioru!

Zapraszamy do sekretariatu klubu po odbiór całorocznych wejściówek na mecze PGE Ekstraligi przy Hallera 4! Od dziś czekają na Was karnety, które zostały zamówione w siedzibie GKM S.A. lub przez internet – do 15 lutego włącznie. Biuro czynne w dni powszednie w godzinach 8:00 – 15:00. Zamówienia karnetów dokonane po 15 lutego realizować będziemy w terminie późniejszym, który ogłosimy na naszej stronie i w social mediach.

Informujemy, że karnety odbierać mogą kibice, którzy przy zamówieniu wypełnili podstawowe dane: imię, nazwisko oraz PESEL. UWAGA! Osoby, które nie dokonały tego przy rezerwacji karnetu przez internet – prosimy o uzupełnienie danych przed odbiorem wejściówek tam gdzie było złożone zamówienie, więc na stronie www.BiletyNaGKM.pl i wydrukowanie potwierdzenia. Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 46 444 42.

Przypominamy, że nadal trwa także sprzedaż karnetów. Jeśli chcesz uniknąć kolejek przed kasami w dniu meczu, mieć wejście na jedno spotkanie na H4 w sezonie GRATIS, a także korzystać ze zniżek na produkty i usługi w programie GKMforYOU to zachęcamy do zakupu! Sprzedaż odbywa się na stronie www.BiletyNaGKM.pl lub w sekretariacie GKM S.A., a pełną ofertę karnetową znajdziesz TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content