Casting na maskotkę klubową rozstrzygnięty. "Guess who's back!" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Casting na maskotkę klubową rozstrzygnięty. „Guess who’s back!”

Ogłoszony przez nas casting na klubową maskotkę rozstrzygnięty. 12 kwietnia inaugurujemy sezon ligowy na Hallera 4 meczem z forBET Włókniarzem Częstochowa. Naszą drużynę do boju, a także kibiców do dopingu zachęcać będzie jak zwykle Speedy, który… wpadł do naszego klubu ustalić szczegóły swojego kontraktu!

Miło nam poinformować, że rolę naszej maskotki w sezonie 2019 będzie pełnić Sebastian, który… pełnił już tą funkcję w sezonach 2015-2016! Wraca on po przerwie spowodowanej obowiązkami zawodowymi. – Guess who’s back! Nowy – stary Speedy! Zapewne znacie mnie ze skoków na trampolinie, pierzastych salt czy jazd na polewaczce! Najbardziej zwariowany, najbardziej pomysłowy i ten, który uwielbia denerwować ludzi z marketingu! Jedyny, niepowtarzalny i niepodrabialny Speedy wraca do gry! Kto nie próbował ten nie wie, jak wygląda świat widziany dziobem wielkiej gołębiej głowy. Po przeprowadzce cały czas miło wspominałem czas spędzony jako maskotka, brakowało mi tej atmosfery, kontaktu z kibicami i żużlowcami – dlatego, gdy pojawiła się taka okazja i zobaczyłem ogłoszenie klubu – postanowiłem wrócić! – powiedział Sebastian podczas wizyty w klubie i po symbolicznym uściśnięciu dłoni z prezesem GKM S.A. – Marcinem Murawskim.

Speedy planuje mocno Was zaskoczyć! Jak? Tego dowiecie się podczas wizyt na Hallera 4! – Jeśli myślicie, że łowienie „rekinów” na bonus czy przejazdy na dachu lawety były czymś zjawiskowym to jesteście w błędzie – teraz dopiero pokażę na co mnie stać! Liczę na Waszą pomoc, jeśli zdarzy mi się zadrzeć z funkcyjnymi na stadionie! Nie mogę się doczekać pierwszego meczu, na pewno zaskoczę nie jeden raz każdego żużlowego fana! A nawet jeśli nie jesteś fanem żużla – zapraszam na spotkanie z najlepszą żużlową maskotką w Polsce! Spróbuję sprostać Waszym oczekiwaniom! Do zobaczenia!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content