Prezentacja MRGARDEN GKM 2019 za 8 dni! Informacje organizacyjne dla mediów - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Prezentacja MRGARDEN GKM 2019 za 8 dni! Informacje organizacyjne dla mediów

W piątek 22 marca o godzinie 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko rozpocznie się prezentacja drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz 2019. Wciąż prowadzona jest sprzedaż biletów na to wydarzenie. Po wejściówki w cenie 10 złotych zapraszamy na stronę www.BiletyNaGKM.pl bądź do sekretariatu klubu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4.

O oprawę muzyczną imprezy zadba grudziądzki zespół Zydeco Flow. To obecnie jedyny w kraju zespół łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem wywodzącym się z południa Stanów Zjednoczonych. Specjalnie dla nas zespół przeniesie się także w inne klimaty muzyczne, dzięki czemu podczas prezentacji każdy kibic znajdzie coś dla siebie! Wydarzenie poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz do spółki z członkiem kapeli Zydeco Flow – Bartoszem Iwickim.

Oprócz całej żółto-niebieskiej drużyny tego dnia kibice spotkają także Podprowadzające GKM Grudziądz, klubową maskotkę – Speedy’ego, a o muzyczną część imprezy zadba grudziądzki zespół Zydeco Flow. Prezentację poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz oraz członek kapeli Zydeco Flow – Bartosz Iwicki. Całość uświetni grupa kibicowska GKMu, która wraz z wszystkimi osobami obecnymi podczas wydarzenia z pewnością da nam sporą dawkę klimatu panującego podczas spotkań rozgrywanych na H4.

Przedstawiamy także ważne informacje dla przedstawicieli mediów, które chcą wziąć udział w prezentacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie na adres mailowy: media@gkm.grudziadz.net, w którym należy podać: imię, nazwisko, funkcję reporter/fotoreporter oraz nazwę redakcji. Dziennikarzom po akceptacji ich zgłoszenia prześlemy potwierdzenia udziału w prezentacji i szczegółowe instrukcje związane z ich działaniem podczas tego wydarzenia. Termin zgłoszeń dla mediów upływa w czwartek 21 marca o godzinie 15:00.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content