Prezentacja MRGARDEN GKM 2019 za 8 dni! Informacje organizacyjne dla mediów - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Prezentacja MRGARDEN GKM 2019 za 8 dni! Informacje organizacyjne dla mediów

W piątek 22 marca o godzinie 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko rozpocznie się prezentacja drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz 2019. Wciąż prowadzona jest sprzedaż biletów na to wydarzenie. Po wejściówki w cenie 10 złotych zapraszamy na stronę www.BiletyNaGKM.pl bądź do sekretariatu klubu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4.

O oprawę muzyczną imprezy zadba grudziądzki zespół Zydeco Flow. To obecnie jedyny w kraju zespół łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem wywodzącym się z południa Stanów Zjednoczonych. Specjalnie dla nas zespół przeniesie się także w inne klimaty muzyczne, dzięki czemu podczas prezentacji każdy kibic znajdzie coś dla siebie! Wydarzenie poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz do spółki z członkiem kapeli Zydeco Flow – Bartoszem Iwickim.

Oprócz całej żółto-niebieskiej drużyny tego dnia kibice spotkają także Podprowadzające GKM Grudziądz, klubową maskotkę – Speedy’ego, a o muzyczną część imprezy zadba grudziądzki zespół Zydeco Flow. Prezentację poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz oraz członek kapeli Zydeco Flow – Bartosz Iwicki. Całość uświetni grupa kibicowska GKMu, która wraz z wszystkimi osobami obecnymi podczas wydarzenia z pewnością da nam sporą dawkę klimatu panującego podczas spotkań rozgrywanych na H4.

Przedstawiamy także ważne informacje dla przedstawicieli mediów, które chcą wziąć udział w prezentacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie na adres mailowy: media@gkm.grudziadz.net, w którym należy podać: imię, nazwisko, funkcję reporter/fotoreporter oraz nazwę redakcji. Dziennikarzom po akceptacji ich zgłoszenia prześlemy potwierdzenia udziału w prezentacji i szczegółowe instrukcje związane z ich działaniem podczas tego wydarzenia. Termin zgłoszeń dla mediów upływa w czwartek 21 marca o godzinie 15:00.

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content