Znamy godziny meczów I i II rundy PGE Ekstraligi - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Znamy godziny meczów I i II rundy PGE Ekstraligi

Speedway Ekstraliga podała harmonogram I i II rundy PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Liga ruszy 5 kwietnia, a pierwszy mecz MRGARDEN GKM zaplanowano 7 kwietnia. Grudziądzanie udają się na wyjazdowe spotkanie z Speed Car Motorem Lublin.

Wiemy już, że początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 19:00. Oczywiście będzie ono transmitowane w telewizji, tak jak wszystkie spotkania sezonu. Nasz mecz z beniaminkiem PGE Ekstraligi pokazywać będzie nSport+. Rozgrywki zainaugurują dwa piątkowe spotkania, w których Falubaz Zielona Góra podejmie Get Well Toruń, a forBET Włókniarz Częstochowa zmierzy się z Truly.work Stalą Gorzów. W niedzielę rozegrany zostanie hit pierwszej kolejki, czyli starcie Fogo Unii Leszno z Betard Spartą Wrocław.

Ustalone zostały też godziny II rundy. W niej – 12 kwietnia odbędzie się inauguracja sezonu na Hallera 4, a do Grudziądza zawita forBET Włókniarz Częstochowa. Mecz na stadionie w grudziądzkim Parku Miejskim rozpocznie się o godzinie 20:30. Wcześniej gorzowianie podejmą ekipę z Lublina, a w niedzielę 14 kwietnia Get Well Toruń zmierzy się z Fogo Unią Leszno, a Betard Sparta Wrocław pojedzie u siebie z ekipą z Zielonej Góry.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content