Karnety do odbioru już od 15 marca - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety do odbioru już od 15 marca

W najbliższy piątek 15 marca ruszamy z wydawaniem całorocznych wejściówek na mecze PGE Ekstraligi na Hallera 4. Wykupione karnety zakupione do 15 lutego włącznie odbierać będzie można w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 – w dni powszednie w godzinach 8:00 – 15:00.

Informujemy, że karnety odbierać mogą kibice, którzy przy zamówieniu wypełnili podstawowe dane: imię, nazwisko oraz PESEL. UWAGA! Osoby, które nie dokonały tego przy rezerwacji karnetu przez internet – prosimy o uzupełnienie danych przed odbiorem wejściówek tam gdzie było złożone zamówienie, więc na stronie www.BiletyNaGKM.pl i wydrukowanie potwierdzenia. Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 46 444 42.

Przypominamy, że nadal trwa także sprzedaż karnetów. Jeśli chcesz uniknąć kolejek przed kasami w dniu meczu, mieć wejście na jedno spotkanie na H4 w sezonie GRATIS, a także korzystać ze zniżek na produkty i usługi w programie GKMforYOU to zachęcamy do zakupu! Sprzedaż odbywa się na stronie www.BiletyNaGKM.pl lub w sekretariacie GKM S.A., a pełną ofertę karnetową znajdziesz TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content