Karnety do odbioru już od 15 marca - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety do odbioru już od 15 marca

W najbliższy piątek 15 marca ruszamy z wydawaniem całorocznych wejściówek na mecze PGE Ekstraligi na Hallera 4. Wykupione karnety zakupione do 15 lutego włącznie odbierać będzie można w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 – w dni powszednie w godzinach 8:00 – 15:00.

Informujemy, że karnety odbierać mogą kibice, którzy przy zamówieniu wypełnili podstawowe dane: imię, nazwisko oraz PESEL. UWAGA! Osoby, które nie dokonały tego przy rezerwacji karnetu przez internet – prosimy o uzupełnienie danych przed odbiorem wejściówek tam gdzie było złożone zamówienie, więc na stronie www.BiletyNaGKM.pl i wydrukowanie potwierdzenia. Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 46 444 42.

Przypominamy, że nadal trwa także sprzedaż karnetów. Jeśli chcesz uniknąć kolejek przed kasami w dniu meczu, mieć wejście na jedno spotkanie na H4 w sezonie GRATIS, a także korzystać ze zniżek na produkty i usługi w programie GKMforYOU to zachęcamy do zakupu! Sprzedaż odbywa się na stronie www.BiletyNaGKM.pl lub w sekretariacie GKM S.A., a pełną ofertę karnetową znajdziesz TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content