Prezentacja drużyny MRGARDEN GKM 2019 coraz bliżej. To już 22 marca! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Prezentacja drużyny MRGARDEN GKM 2019 coraz bliżej. To już 22 marca!

22 marca, godzina 19:00. To termin, który obowiązkowo powinien widnieć w kalendarzu fana GKM-u. Właśnie wtedy w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko zaprezentowana zostanie drużyna żółto-niebieskich na sezon 2019. Miłych wspomnień z tego wydarzenia na pewno nie zabraknie!

Kup bilet już dziś! Przypominamy, że wejściówki w cenie 10 złotych codziennie do nabycia na stronie www.BiletyNaGKM.pl! Jeżeli wolicie tradycyjną formę kupna biletu to zapraszamy do sekretariatu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.

Udział w prezentacji wezmą wszyscy zawodnicy związani kontraktem na sezon 2019 z MRGARDEN GKM. Każdy z kibiców będzie miał możliwość spotkania z dowolnym żużlowcem, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i pozyskania autografu. Jak zwykle obecne będą także nasze piękne podprowadzające, a także nasza klubowa maskotka – Speedy! W klimat znany z meczów na Hallera 4 wprowadzi nas grupa dopingująca kibiców GKM Grudziądz, która z pewnością porwie do zabawy i wspólnych przyśpiewek wszystkich kibiców zgromadzonych na prezentacji.

O oprawę muzyczną imprezy zadba grudziądzki zespół Zydeco Flow. To obecnie jedyny w kraju zespół łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem wywodzącym się z południa Stanów Zjednoczonych. Specjalnie dla nas zespół przeniesie się także w inne klimaty muzyczne, dzięki czemu podczas prezentacji każdy kibic znajdzie coś dla siebie! Wydarzenie poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz do spółki z Bartoszem Iwickim, członkiem kapeli Zydeco Flow.

Serdecznie zapraszamy! 22 marca, godzina 19:00, Hala Widowiskowo-Sportowa na osiedlu Lotnisko przy ulicy Nauczycielskiej 19!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content