Prezentacja drużyny MRGARDEN GKM 2019 coraz bliżej. To już 22 marca! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Prezentacja drużyny MRGARDEN GKM 2019 coraz bliżej. To już 22 marca!

22 marca, godzina 19:00. To termin, który obowiązkowo powinien widnieć w kalendarzu fana GKM-u. Właśnie wtedy w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko zaprezentowana zostanie drużyna żółto-niebieskich na sezon 2019. Miłych wspomnień z tego wydarzenia na pewno nie zabraknie!

Kup bilet już dziś! Przypominamy, że wejściówki w cenie 10 złotych codziennie do nabycia na stronie www.BiletyNaGKM.pl! Jeżeli wolicie tradycyjną formę kupna biletu to zapraszamy do sekretariatu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.

Udział w prezentacji wezmą wszyscy zawodnicy związani kontraktem na sezon 2019 z MRGARDEN GKM. Każdy z kibiców będzie miał możliwość spotkania z dowolnym żużlowcem, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i pozyskania autografu. Jak zwykle obecne będą także nasze piękne podprowadzające, a także nasza klubowa maskotka – Speedy! W klimat znany z meczów na Hallera 4 wprowadzi nas grupa dopingująca kibiców GKM Grudziądz, która z pewnością porwie do zabawy i wspólnych przyśpiewek wszystkich kibiców zgromadzonych na prezentacji.

O oprawę muzyczną imprezy zadba grudziądzki zespół Zydeco Flow. To obecnie jedyny w kraju zespół łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem wywodzącym się z południa Stanów Zjednoczonych. Specjalnie dla nas zespół przeniesie się także w inne klimaty muzyczne, dzięki czemu podczas prezentacji każdy kibic znajdzie coś dla siebie! Wydarzenie poprowadzą spiker Grand Prix na PGE Narodowym – Kamil Morydz do spółki z Bartoszem Iwickim, członkiem kapeli Zydeco Flow.

Serdecznie zapraszamy! 22 marca, godzina 19:00, Hala Widowiskowo-Sportowa na osiedlu Lotnisko przy ulicy Nauczycielskiej 19!

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content