Dzień Kobiet na H4. Działo się na torze i... na trybunach! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Dzień Kobiet na H4. Działo się na torze i… na trybunach!

Piątek był drugim dniem treningów na torze przy Hallera 4 w tym roku. Frekwencja wśród trenujących coraz wyższa! Grudziądzką nawierzchnię po przerwie zimowej przetestował Przemysław Pawlicki. Ubiegłoroczny krajowy lider MRGARDEN GKM niemal tradycyjnie spędził na torze najwięcej czasu i wykorzystał limit czasowy treningu do maksimum. Pierwsze jazdy zaliczył także dzisiejszy solenizant – Damian Lotarski, który dokładnie 8 marca wkracza w pełnoletność.

Poza nimi pojawili się obecni w czwartek: Artem Laguta, Krzysztof Buczkowski oraz juniorzy: Patryk Rolnicki, Kamil Wieczorek i Marcin Turowski. Pod opieką trenerów żółto-niebieskich kolejne okrążenia pokonywał także Kacper Łobodziński, przygotowujący się do egzaminu na licencję „Ż”. „Kapi” z każdym kółkiem radzi sobie coraz lepiej. Dodatkowo – podobnie jak dzień wcześniej – do Grudziądza dotarł Andriej Kudriaszow. Tym razem na H4 zobaczyliśmy także jego kolegę klubowego z Gniezna – Mirosława Jabłońskiego.

Pierwsze dwa treningi miały służyć spokojnemu rozjeżdżeniu się i rozruszaniu po przerwie zimowej. W najbliższych dniach na naszym torze będą prowadzone prace. Kolejne jazdy planowane są na środę, czwartek oraz piątek. Niewykluczone, że wtedy skład trenujących jeszcze się powiększy. Z nawierzchnią toru na H4 w tym roku nie zapoznali się jeszcze nasi obcokrajowcy: Antonio Lindbaeck, Kenneth Bjerre oraz Roman Lakhbaum. Bardzo prawdopodobne, że w przyszłym tygodniu rozpoczniemy już też pierwsze ściganie spod taśmy. Pierwszy sparing planowany jest na 23 marca, kiedy to do Grudziądza przyjedzie Cash Broker Stal Gorzów. Dzień później rozegrany ma zostać rewanż w Gorzowie.

W piątek obchodziliśmy też Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nie mogliśmy zapomnieć o naszych fankach! Dla każdej przedstawicielki płci pięknej, która pojawiła się dziś na stadionie przygotowaliśmy kwiaty z Kwiaciarni Bukiecik. W rolę wręczających wcielili się sami zawodnicy: Krzysztof Buczkowski oraz Damian Lotarski, którzy przy okazji pozowali także do pamiątkowych zdjęć z kibicami. Paniom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta!

Po więcej materiałów z piątkowych wydarzeń na H4 zapraszamy na Instagrama GKM Grudziądz S.A.TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
489+19
586-9
686-37
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content