H4 gotowe do jazdy. W czwartek pierwszy trening w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

H4 gotowe do jazdy. W czwartek pierwszy trening w Grudziądzu!

Doczekaliśmy się także i my! Na kilku torach w Polsce i Europie odbywają się już regularne treningi. W czwartek do mapy torów, na których pojawili się żużlowcy w 2019 roku dołączy Grudziądz. Na Hallera 4 są montowane obecnie dmuchane bandy, a trener Robert Kempiński zaplanował już wyjazd na tor swoich podopiecznych.

Czwartek, 7 marca, godzina 13:00. To właśnie wtedy – na miesiąc przed inauguracją PGE Ekstraligi w Lublinie – grudziądzanie po raz pierwszy w tym roku warkot motocykli na H4. Nawierzchnia toru jest w bardzo dobrym stanie, a prognozy na najbliższe dni sprzyjające. Drugi trening planowany jest na piątek, również na godzinę 13:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Nie będą to pierwsze jazdy w tym roku dla naszych zawodników. Na motocykl wsiedli już Artem Laguta, Antonio Lindbaeck oraz Kamil Wieczorek. Nasi obcokrajowcy korzystali z zagranicznych torów – w niemieckim Wittstock i słoweńskim Krsko, z kolei junior żółto-niebieskich miał okazję kręcić kółka w Rybniku. W czwartek na H4 pojawią się m.in. Artem Laguta, Krzysztof Buczkowski oraz młodzieżowcy MRGARDEN GKM.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content