Memoriałowe ściganie przed sezonem. Pawlicki i Buczkowski uczczą pamięć żużlowców - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Memoriałowe ściganie przed sezonem. Pawlicki i Buczkowski uczczą pamięć żużlowców

Kolejne przedsezonowe imprezy w terminarzu naszych zawodników. Na brak jazdy żółto-niebiescy nie będą narzekać. Opróćz sparingowych planów MRGARDEN GKM nasi zawodnicy wezmą udział także w innych zawodach. Wcześniej informowaliśmy, że Antonio Lindbaeck, Artem Laguta oraz Przemysław Pawlicki 31 marca pojadą w Memoriale Edwarda Jancarza w Gorzowie. To jednak nie wszystko.

„Shamek” potwierdził swój udział w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zawody rozegrane zostaną 24 marca, a organizatorzy postawili na żużlowców związanych z leszczyńskim klubem teraz lub w przeszłości. Rywalami Pawlickiego będą m.in. Emil Sajfutdinow, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej czy jego młodszy brat – Piotr Pawlicki. Warto dodać, że to właśnie zawodnik MRGARDEN GKM okazał się najlepszy w poprzedniej edycji Memoriału.

Na brak zajęć przed sezonem nie powinien narzekać także Krzysztof Buczkowski. 31 marca we Wrocławiu żużlowcy upamiętnią tragicznie zmarłego w ubiegłym roku ś.p. Tomasza Jędrzejaka. Na liście startowej znalazł się także kapitan MRGARDEN GKM. W zawodach wezmą udział m.in. Tai Woffinden, Maciej Janowski, Piotr Protasiewicz, Piotr Pawlicki czy też Jarosław Hampel. Dla naszego zawodnika z pewnością będzie to doskonałe przetarcie na dokładnie tydzień przed pierwszym meczem PGE Ekstraligi, który już 7 kwietnia w Lublinie.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content