Memoriałowe ściganie przed sezonem. Pawlicki i Buczkowski uczczą pamięć żużlowców - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Memoriałowe ściganie przed sezonem. Pawlicki i Buczkowski uczczą pamięć żużlowców

Kolejne przedsezonowe imprezy w terminarzu naszych zawodników. Na brak jazdy żółto-niebiescy nie będą narzekać. Opróćz sparingowych planów MRGARDEN GKM nasi zawodnicy wezmą udział także w innych zawodach. Wcześniej informowaliśmy, że Antonio Lindbaeck, Artem Laguta oraz Przemysław Pawlicki 31 marca pojadą w Memoriale Edwarda Jancarza w Gorzowie. To jednak nie wszystko.

„Shamek” potwierdził swój udział w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zawody rozegrane zostaną 24 marca, a organizatorzy postawili na żużlowców związanych z leszczyńskim klubem teraz lub w przeszłości. Rywalami Pawlickiego będą m.in. Emil Sajfutdinow, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej czy jego młodszy brat – Piotr Pawlicki. Warto dodać, że to właśnie zawodnik MRGARDEN GKM okazał się najlepszy w poprzedniej edycji Memoriału.

Na brak zajęć przed sezonem nie powinien narzekać także Krzysztof Buczkowski. 31 marca we Wrocławiu żużlowcy upamiętnią tragicznie zmarłego w ubiegłym roku ś.p. Tomasza Jędrzejaka. Na liście startowej znalazł się także kapitan MRGARDEN GKM. W zawodach wezmą udział m.in. Tai Woffinden, Maciej Janowski, Piotr Protasiewicz, Piotr Pawlicki czy też Jarosław Hampel. Dla naszego zawodnika z pewnością będzie to doskonałe przetarcie na dokładnie tydzień przed pierwszym meczem PGE Ekstraligi, który już 7 kwietnia w Lublinie.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content