Drewpłyt kolejnym sponsorem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Drewpłyt kolejnym sponsorem klubu!

Sezon coraz bliżej, a nasz dział marketingu nie zwalnia tempa i pozyskuje kolejnych partnerów podpisując kolejne umowy sponsorskie. Drewpłyt jest następną firmą, która zdecydowała się wspierać GKM w sezonie 2019!

Nasz nowy sponsor specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej różnego rodzaju drewna oraz wyrobów drewnopochodnych. Jest to najwyższej jakości asortyment, począwszy od tarcicy szorstkiej zwykłej, drewna konstrukcyjnego, więźby dachowej suchej i struganej poprzez wszelkiego rodzaju płyty-OSB, MFP, MDF, płyty wiórowe, lakierowane i HDF. W ofercie firmy znajdziecie również wiele rodzajów sklejki: sklejka sucho trwała, wodoodporna, antypoślizgowa, czy też sklejka szalunkowa. W sprzedaży jest także również eko opał typu drewno opałowe – kominkowe, brykiet drzewny oraz pellet.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Mieszka I 7 w Grudziądzu. Wszelkich informacji można uzyskać pod numerami telefonu 56 46 224 63 oraz 784 077 768, na stronie internetowej zakładu TUTAJ, a także na facebookowym profilu TUTAJ!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego nowego sponsora!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content