Bilety na prezentację drużyny MRGARDEN GKM 2019 już w sprzedaży! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Bilety na prezentację drużyny MRGARDEN GKM 2019 już w sprzedaży!

Trwa sprzedaż biletów na zaplanowaną na 22 marca prezentację drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz na sezon 2019! Tego dnia punktualnie o godzinie 19:00 rozpoczniemy imprezę w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko. Wejściówki w cenie 10 złotych można nabywać za pośrednictwem strony www.BiletyNaGKM.pl, a także w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.

Na prezentacji pojawią się wszyscy zawodnicy naszej drużyny na czele z Artemem Lagutą, Antonio Lindbaeckiem, Przemysławem Pawlickim czy kapitanem Krzysztofem Buczkowskim. Nie zabraknie naszych nowych nabytków. Zgromadzeni kibice po raz pierwszy będą mogli spotkać się twarzą w twarz i poznać nieco bliżej Kennetha Bjerre oraz juniorów: Patryka Rolnickiego i Marcina Turowskiego.

Główni bohaterowie imprezy po części oficjalnej będą oczywiście do dyspozycji fanów. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a także zdobyć autografy. Obecne będą także podprowadzające GKM Grudziądz, wśród których pojawią się także nowe twarze. Nie zabraknie też maskotki klubowej – Speedy’ego i żółto-niebieskiej grupy kibicowskiej GKM-u, która z pewnością we współpracy z resztą fanów postara się stworzyć niezapomniany klimat, oddający ten znany z meczów PGE Ekstraligi na Hallera 4.

Podczas części oficjalnej przygotowujemy dla Was program artystyczny. W tym roku postawiliśmy na lokalny zespół. O oprawę muzyczną na wysokim poziomie zadba ekipa Zydeco Flow. Liderem i wokalistą kapeli jest charyzmatyczny Adrian Zasada. Zydeco Flow to obecnie jedyny w kraju zespół łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem wywodzącym się z południa Stanów Zjednoczonych. Współpracują m.in. z legendarnym zespołem Dżem. Kapela ma na na koncie kilkaset zagranych koncertów. Wystąpiła na wielu prestiżowych festiwalach, dzięki czemu stała się bardzo rozpoznawalna na krajowej scenie bluesowej. Specjalnie dla nas zespół przeniesie się także w inne klimaty muzyczne, dzięki czemu podczas prezentacji każdy kibic znajdzie coś dla siebie!

Gościem imprezy i jednocześnie jej prowadzącym będzie Kamil Morydz. To znana postać w polskim żużlu, która ma na koncie prowadzenie niejednego wydarzenia. Na co dzień jest on prezenterem podczas spotkań drużyny Grupy Azoty Unii Tarnów. Jego kunszt i zdolności docenili organizatorzy Grand Prix na PGE Narodowym. Nieprzerwanie od pierwszej edycji warszawskich zawodów, czyli od 2015 roku, Kamil jest tam jednym ze spikerów. Wyjątkowa barwa głosu sprawia, że jest także zatrudniany do roli lektora w spotach reklamowych. Współprowadzącym prezentację będzie Bartosz „Iwiś” Iwicki, członek grupy Zydeco Flow – prawdziwy wulkan pozytywnej energii,

To nie wszystko, jednak nie chcemy zdradzać już teraz wszystkich niespodzianek, które będą czekać na Was tego dnia. Już teraz serdecznie zapraszamy do zarezerwowania sobie terminu i obecności 22 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko! Będzie się działo!

Grudziądzki zespół Zydeco Flow zadba o oprawę muzyczną naszej prezentacji.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content