22 marca prezentacja MRGARDEN GKM 2019! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

22 marca prezentacja MRGARDEN GKM 2019!

Na tę datę czekaliście długo i z wielką niecierpliwością. Dziś możemy oficjalnie poinformować, że tegoroczna prezentacja drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz odbędzie się w piątek 22 marca o godzinie 19:00! Niemal tradycyjnie to wydarzenie zorganizujemy w Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko przy ulicy Nauczycielskiej 19. Bilety w sprzedaży już od wtorku!

To będzie doskonała okazja na spotkanie z wszystkimi żużlowcami żółto-niebieskiej drużyny, którzy będą startować w naszych barwach w sezonie 2019. Nie zabraknie oczywiście nowych nabytków: Kennetha Bjerre, Patryka Rolnickiego i Marcina Turowskiego, których będziecie mogli poznać nieco bliżej. Bilety na tą imprezę trafią do sprzedaży we wtorek, 26 lutego! Wejściówki w cenie 10 złotych będzie można nabywać za pośrednictwem strony www.BiletyNaGKM.pl. Jeśli wolicie tradycyjną formę kupna biletu zapraszamy do sekretariatu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

Możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby tegoroczna prezentacja pozytywnie utkwiła w pamięci grudziądzkich fanów. O szczegółach wydarzenia i dodatkowych atrakcjach poinformujemy już wkrótce. Podczas naszej imprezy sporą rolę odegrają kibice, więc już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu. 22 marca widzimy się w Hali Widowiskowo-Sportowej na Lotnisku!

Dodajmy także, że już dzień później – jeśli planów nie pokrzyżują warunki atmosferyczne – planowany jest sparing na H4, w którym przeciwnikiem podopiecznych Roberta Kempińskiego będzie Cash Broker Stal Gorzów.

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content