UNIA sponsorem MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

UNIA sponsorem MRGARDEN GKM!

Grono partnerów naszego klubu sukcesywnie się powiększa. Wsparcie dla klubu przekazuje coraz większa liczba dużych przedsiębiorstw. Miło nam dziś poinformować, że kolejnym sponsorem, który będzie wspierał MRGARDEN GKM Grudziądz została firma UNIA – największy polski producent maszyn rolniczych!

Nasz nowy sponsor wytwarza rocznie blisko 25000 maszyn rolniczych, z czego ponad 10000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Firma to również producent szerokiej palety maszyn. Oferta łączna naszego sponsora obejmuje 700 pozycji wśród których znajdziemy m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, uprawy ziemniaka, przyczepy oraz maszyny do zbioru zielonek niskołodygowych. Obecnie UNIA składa się z czterech fabryk: w Grudziądzu, Brzegu, Słupsku oraz Kątach Wrocławskich.

Grudziądzki oddział firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Szosa Toruńska 32/38. Wszelkich informacji na temat nowego partnera można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ!, jak również na oficjalnym profilu Facebookowym TUTAJ! Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszego nowego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content