Pawlicki uzupełnia obsadę Memoriału Jancarza - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Pawlicki uzupełnia obsadę Memoriału Jancarza

31 marca Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie. Organizatorzy postarali się o naprawdę mocną obsadę, która zagwarantuje duże emocje, a przede wszystkim będzie znakomitym sprawdzianem dla zawodników na tydzień przed startem PGE Ekstraligi. Z tej możliwości skorzystają także grudziądzanie. Do listy startowej turnieju dołączył w niedzielę Przemysław Pawlicki.

„Shamek” trafił do Grudziądza właśnie z Gorzowa i jest dobrze wspominany przez tamtejsze środowisko żużlowe – działaczy i kibiców. Nic więc dziwnego, że przy kompletowaniu obsady Memoriału nie mogło zabraknąć miejsca dla zawodnika MRGARDEN GKM. Jest on ostatnim żużlowcem, którego ogłosili organizatorzy. Wcześniej swój udział gorzowianom potwierdzili dwaj obcokrajowcy żółto-niebieskich – Antonio Lindbaeck oraz Artem Laguta.

Transmisję na żywo z tego turnieju zapowiada nSport+. Oprócz naszych zawodników w Memoriale wezmą udział m.in. Bartosz ZmarzlikGrigorij LagutaKrzysztof KasprzakPatryk DudekJason DoyleEmil SajfutdinovNiels K. Iversen, a także Nicki Pedersen.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content