Pawlicki uzupełnia obsadę Memoriału Jancarza - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Pawlicki uzupełnia obsadę Memoriału Jancarza

31 marca Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie. Organizatorzy postarali się o naprawdę mocną obsadę, która zagwarantuje duże emocje, a przede wszystkim będzie znakomitym sprawdzianem dla zawodników na tydzień przed startem PGE Ekstraligi. Z tej możliwości skorzystają także grudziądzanie. Do listy startowej turnieju dołączył w niedzielę Przemysław Pawlicki.

„Shamek” trafił do Grudziądza właśnie z Gorzowa i jest dobrze wspominany przez tamtejsze środowisko żużlowe – działaczy i kibiców. Nic więc dziwnego, że przy kompletowaniu obsady Memoriału nie mogło zabraknąć miejsca dla zawodnika MRGARDEN GKM. Jest on ostatnim żużlowcem, którego ogłosili organizatorzy. Wcześniej swój udział gorzowianom potwierdzili dwaj obcokrajowcy żółto-niebieskich – Antonio Lindbaeck oraz Artem Laguta.

Transmisję na żywo z tego turnieju zapowiada nSport+. Oprócz naszych zawodników w Memoriale wezmą udział m.in. Bartosz ZmarzlikGrigorij LagutaKrzysztof KasprzakPatryk DudekJason DoyleEmil SajfutdinovNiels K. Iversen, a także Nicki Pedersen.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content