Motocrossowy weekend żółto-niebieskich - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Przygotowania do sezonu wkraczają w decydującą fazę. Do inauguracji rozgrywek PGE Ekstraligi pozostało 47 dni, a do pierwszego meczu MRGARDEN GKM w Lublinie – 49. Korzystne warunki pogodowe w Europie sprawiają, że coraz większa liczba zawodników myśli o wyjeździe na tor. Trening na torze żużlowym odbył się już w niemieckim Wittstock. Reprezentanci grudziądzkiego klubu nie śpieszą się aż tak z wyjazdem na tor i weekend spędzili w inny sposób.

Czterech zawodników żółto-niebieskich zorganizowało sobie w ostatnich dniach treningi motocrossowe. To z pewnością pozwoli naszym zawodnikom oswoić się z motocyklem, jak i „rozruszać się” po długiej zimowej przerwie przed pierwszymi wyjazdami na żużlowe tory. Z tej okazji skorzystał m.in. Przemysław Pawlicki

Łapcie też kilka zdjęć z niedzielnego treningu „Shamka”!

Nie próżnuje także Patryk Rolnicki.

Aktywnie weekend spędzał także kapitan MRGARDEN GKM. Krzysztof Buczkowski oprócz motocykla crossowego wypróbował także motocykl szosowy.

W Hiszpanii przebywa Artem Laguta. Rosjanin korzysta ze świetnych warunków i odbywa nie tylko treningi motocrossowe, ale także rowerowe i biegowe. Poza tym w sobotni wieczór wybrał się na mecz FC Barcelony w ramach rozgrywek hiszpańskiej LaLigi.

Foto: Facebook Przemo Pawlicki #59

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content