Zostań żużlowcem! Zapisz się do szkółki! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zostań żużlowcem! Zapisz się do szkółki!

Szkolenie młodzieży to jedna z kluczowych inicjatyw naszego klubu. Co zrobić, aby rozpocząć swoją żużlową drogę? To proste! Wystarczy przyjść do siedziby klubu przy ulicy Hallera 4. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z czarnym sportem do zapisania się do grudziądzkiej szkółki, prowadzonej przez Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe!

Rozpocząć przygodę z czarnym sportem może każdy młodzieniec w wieku 10-15 lat – wystarczy zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Klub pokrywa wszelkie koszty związane z zakupem sprzętu, czy też wyposażenia, jak i samych treningów oraz zapewnia opiekę trenerów i mechaników. Treningi będzie prowadził trener Robert Kościecha. Dodatkowo odbywać się będą zajęcia w warsztacie klubowym, podczas których wszyscy młodzi adepci poznają tajniki budowy motocykla żużlowego. Zajęcia tę poprowadzi mechanik klubowy Wojciech Żurawski. Nie zapominamy o sferze mentalnej. Zajęcia z tej dziedziny prowadzi Marcin Zygmunt.

Treningi rozpoczynamy zawsze od ćwiczeń ogólnorozwojowych, teorii i elementów koniecznych do rozpoczęcia jazd na torach żużlowych i mini-żużlowych. Poprzez mini-żużel staramy się nakierować naszych adeptów do prawidłowych postaw i zdrowej, sportowej rywalizacji, jaką można nabyć poprzez jazdę na motocyklach o mniejszej pojemności.

Sekretariat klubu czyny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.  Wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił na motocyklu żużlowym serdecznie zapraszamy!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content