Zostań żużlowcem! Zapisz się do szkółki! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zostań żużlowcem! Zapisz się do szkółki!

Szkolenie młodzieży to jedna z kluczowych inicjatyw naszego klubu. Co zrobić, aby rozpocząć swoją żużlową drogę? To proste! Wystarczy przyjść do siedziby klubu przy ulicy Hallera 4. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z czarnym sportem do zapisania się do grudziądzkiej szkółki, prowadzonej przez Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe!

Rozpocząć przygodę z czarnym sportem może każdy młodzieniec w wieku 10-15 lat – wystarczy zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Klub pokrywa wszelkie koszty związane z zakupem sprzętu, czy też wyposażenia, jak i samych treningów oraz zapewnia opiekę trenerów i mechaników. Treningi będzie prowadził trener Robert Kościecha. Dodatkowo odbywać się będą zajęcia w warsztacie klubowym, podczas których wszyscy młodzi adepci poznają tajniki budowy motocykla żużlowego. Zajęcia tę poprowadzi mechanik klubowy Wojciech Żurawski. Nie zapominamy o sferze mentalnej. Zajęcia z tej dziedziny prowadzi Marcin Zygmunt.

Treningi rozpoczynamy zawsze od ćwiczeń ogólnorozwojowych, teorii i elementów koniecznych do rozpoczęcia jazd na torach żużlowych i mini-żużlowych. Poprzez mini-żużel staramy się nakierować naszych adeptów do prawidłowych postaw i zdrowej, sportowej rywalizacji, jaką można nabyć poprzez jazdę na motocyklach o mniejszej pojemności.

Sekretariat klubu czyny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.  Wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił na motocyklu żużlowym serdecznie zapraszamy!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content