SPCG 2018: JUTEX, UNIGUM, Chłodnia Mokre kolejnymi sponsorami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPCG 2018: JUTEX, UNIGUM, Chłodnia Mokre kolejnymi sponsorami!

Kolejni sponsorzy z firm związanych z grudziądzkim żużlem zdecydowali się wspomóc nas w organizacji zawodów tegorocznego Speedway President Cup Grudziądz 2018!  To firmy JUTEX LTS., UNIGUM oraz Chłodnia Mokre. W obsadzie turnieju znajduje się już 14 zawodników, m.in. Artem Laguta, Mikkel Michelsen, Przemysław Pawlicki, Rohan Tungate, Krzysztof Buczkowski, Norbert Kościuch, Pavel Laguta czy Antonio Lindbaeck.

Mimo towarzyskiego charakteru zawodów stawka zawodników gwarantuje, że na zakończenie sezonu powinniśmy oglądać ciekawe ściganie na H4! To dzięki zaangażowaniu lokalnych sponsorów będziemy mogli godnie pożegnać sezon przez zimową przerwą.

JUTEX to firma, która funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku. Przedmiotem działalności jest świadczenie usług transportowych i spedycyjnych na terenie Polski i Unii Europejskiej. Po wybudowaniu nowej bazy transportowej w roku 2006 firma rozszerzyła swoją działalność polegającą na kompleksowym świadczeniu usług związanych z gospodarką magazynową oraz usługi naprawcze pojazdów ciężarowych. Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Składowej 3.

Firma UNIGUM jest bezpośrednim dystrybutorem największych producentów ogumienia. Dostarcza pełen asortyment wzorów i rozmiarów począwszy od opon osobowych przez dostawcze, ciężarowe, rolnicze, motocyklowe, motorowerowe kończąc na specjalistycznych. Ponadto oferta obejmuje szybkie naprawy i obsługę elementów eksploatacyjnych pojazdów. Aby dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta firma UNIGUM uruchomiła mobilny serwis opon. Zapraszamy bezpośrednio do zakładu mieszczącego się  przy ulicy Chełmińskiej 206 w Grudziądzu.

Na sponsoring wyścigu podczas SPCG 2018 zdecydowała się również Chłodnia Mokre, która jest firmą z lokalnymi tradycjami, a w branży istnieje już od ponad 13 lat.  Firma cały czas czyni starania, by stale poszerzać ofertę produkcji i sprzedaży. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez Chłodnię Mokre , której siedziba znajduje się pod adresem Mokre 95A. Bezpośrednio z pracownikami zakładu można się skontaktować pod adresem chlodniamokre@op.pl

Zachęcamy do nabycia wejściówek na Speedway President Cup Grudziądz w cenie 15 złotych. Bilety można nabyć na stronie internetowej www.BiletyNaGKM.pl, a także w punktach partnerskich na terenie miasta! Liczba biletów ograniczona! Przypominamy, że karnety na to wydarzenie nie obowiązują.

 

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content