SPCG 2018: Awaks, Miazek, PERFECT Meble w gronie sponsorów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPCG 2018: Awaks, Miazek, PERFECT Meble w gronie sponsorów!

Właściciele kolejnych firmy związanych z grudziądzkim żużlem zdecydowali się wspomóc nas w organizacji zawodów Speedway President Cup Grudziądz 2018! AwaksMiazek Zakład elektromechaniczny – wielobranżowy oraz PERFECT Meble to firmy, które ujrzymy jako sponsorów biegów w trakcie zawodów. W obsadzie turnieju znajduje się obecnie 8 zawodników (Artem Laguta, Mikkel Michelsen, Przemysław Pawlicki, Rohan Tungate, Krzysztof Buczkowski, Norbert Kościuch, Pavel Laguta, Antonio Lindbaeck). Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie!

Firma Awaks zajmuje się sprzedażą produktów firmy Dekoral. U naszego Partnera można nabyć m. in. farby i lakiery oraz różnego rodzaju materiały dekoracyjne, dzięki którym prace wykonywane z wykorzystaniem tych materiałów pozwalają cieszyć oko przez długie lata. Firma mieści się przy ul. Piłsudskiego 119 w Grudziądzu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ich produktów!

W sponsoring biegu zaangażował się również właściciel Zakładu elektromechanicznego – wielobranżowego; Roman Miazek. Zakład naszego Partnera znajdziecie pod adresem : Węgrowo 4. Firma zajmuje się między innymi sprzedażą akumulatorów samochodowych i trakcyjnych, serwisem oraz naprawą akumulatorów, a także montażem, kontrolą akumulatora oraz stanu instalacji elektrycznej w pojeździe.

Do grona sponsorów biegu na turnieju o Puchar Prezydenta Grudziądza dołączyła również firma PERFECT Meble. Nasz Partner w ciągu ostatnich lat zyskał szeroką rzeszę zadowolonych odbiorców. Wynika to z indywidualnego podejścia do każdego klienta z uwzględnieniem jego potrzeb, gustu i stylu. Profesjonalna kadra firmy z długoletnim doświadczeniem, zastosowanie najnowszych maszyn i technologii to klucz do ich sukcesu. Perfect Meble oferuje Państwu bezpłatną wycenę. Pracownicy firmy chętnie przyjadą na pomiar oraz wykonają multimedialny projekt mebli w 3D. Użycie wyłącznie najlepszych materiałów i systemów renomowanych firm sprawia, że nasz Sponsor jest czołowym producentem mebli jeżeli chodzi o ich jakość. Solidność, perfekcyjne wykonanie, oraz atrakcyjna cena to ich największe atrybuty. Dodatkowym atutem jest dwuletni okres gwarancji produktów firmy PERFECT. Firma mieści się przy ul. Ryszarda Milczewskiego-Bruna 3 w Grudziądzu. Ofertę naszego Partnera, a także więcej informacji o firmie można odnaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do nabycia wejściówek na Speedway President Cup Grudziądz w cenie 15 złotych. Bilety można nabyć na stronie internetowej www.BiletyNaGKM.pl, a także w punktach partnerskich na terenie miasta! Liczba biletów ograniczona! Przypominamy, że karnety na to wydarzenie nie obowiązują.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1920+146
2911-52
389+34
489+19
597-31
697-41
796-80
895-75

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024

Skip to content