SPCG 2018: Awaks, Miazek, PERFECT Meble w gronie sponsorów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPCG 2018: Awaks, Miazek, PERFECT Meble w gronie sponsorów!

Właściciele kolejnych firmy związanych z grudziądzkim żużlem zdecydowali się wspomóc nas w organizacji zawodów Speedway President Cup Grudziądz 2018! AwaksMiazek Zakład elektromechaniczny – wielobranżowy oraz PERFECT Meble to firmy, które ujrzymy jako sponsorów biegów w trakcie zawodów. W obsadzie turnieju znajduje się obecnie 8 zawodników (Artem Laguta, Mikkel Michelsen, Przemysław Pawlicki, Rohan Tungate, Krzysztof Buczkowski, Norbert Kościuch, Pavel Laguta, Antonio Lindbaeck). Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie!

Firma Awaks zajmuje się sprzedażą produktów firmy Dekoral. U naszego Partnera można nabyć m. in. farby i lakiery oraz różnego rodzaju materiały dekoracyjne, dzięki którym prace wykonywane z wykorzystaniem tych materiałów pozwalają cieszyć oko przez długie lata. Firma mieści się przy ul. Piłsudskiego 119 w Grudziądzu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ich produktów!

W sponsoring biegu zaangażował się również właściciel Zakładu elektromechanicznego – wielobranżowego; Roman Miazek. Zakład naszego Partnera znajdziecie pod adresem : Węgrowo 4. Firma zajmuje się między innymi sprzedażą akumulatorów samochodowych i trakcyjnych, serwisem oraz naprawą akumulatorów, a także montażem, kontrolą akumulatora oraz stanu instalacji elektrycznej w pojeździe.

Do grona sponsorów biegu na turnieju o Puchar Prezydenta Grudziądza dołączyła również firma PERFECT Meble. Nasz Partner w ciągu ostatnich lat zyskał szeroką rzeszę zadowolonych odbiorców. Wynika to z indywidualnego podejścia do każdego klienta z uwzględnieniem jego potrzeb, gustu i stylu. Profesjonalna kadra firmy z długoletnim doświadczeniem, zastosowanie najnowszych maszyn i technologii to klucz do ich sukcesu. Perfect Meble oferuje Państwu bezpłatną wycenę. Pracownicy firmy chętnie przyjadą na pomiar oraz wykonają multimedialny projekt mebli w 3D. Użycie wyłącznie najlepszych materiałów i systemów renomowanych firm sprawia, że nasz Sponsor jest czołowym producentem mebli jeżeli chodzi o ich jakość. Solidność, perfekcyjne wykonanie, oraz atrakcyjna cena to ich największe atrybuty. Dodatkowym atutem jest dwuletni okres gwarancji produktów firmy PERFECT. Firma mieści się przy ul. Ryszarda Milczewskiego-Bruna 3 w Grudziądzu. Ofertę naszego Partnera, a także więcej informacji o firmie można odnaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do nabycia wejściówek na Speedway President Cup Grudziądz w cenie 15 złotych. Bilety można nabyć na stronie internetowej www.BiletyNaGKM.pl, a także w punktach partnerskich na terenie miasta! Liczba biletów ograniczona! Przypominamy, że karnety na to wydarzenie nie obowiązują.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content