SPCG 2018: Rem-Bud, ROLTEX, Piotr Słowik sponsorami turnieju! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPCG 2018: Rem-Bud, ROLTEX, Piotr Słowik sponsorami turnieju!

Obsada zawodów Speedway President Cup Grudziądz liczy obecnie 6 zawodników, których udział w turnieju ogłosiliśmy w ostatnich dniach. Pozyskanie tak solidnych zawodników, jakimi są Artem Laguta, Mikkel Michelsen, Przemysław Pawlicki, Rohan Tungate, Krzysztof Buczkowski, Norbert Kościuch nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów! Między innymi dzięki zaangażowaniu firm, które zdecydowały się na sponsoring biegów w trakcie spotkania powinniśmy być świadkami wielu emocji na torze przy ul. Hallera 4. Do grona firm sponsorujących biegi dołączyła firma Rem-Bud, ROLTEX oraz Piotr Słowik. Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!

Zakład Remontowo-Budowlany Rem-Bud zajmuje się wszelkiego rodzaju pracami związanymi z remontami mieszkań i domów, jak również prowadzi usługi związane z budownictwem. Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu, przy ul. Dąbrowskiego 15. Z pracownikami zakładu można się skontaktować mailowo pod adresem rembud.spj@wp.pl oraz telefonicznie (56 462 01 42). Zachęcamy do skorzystania z usług naszego Partnera.

Na sponsoring biegu zdecydował się również producent rolet, okien i drzwi – firma ROLTEX. Specjaliści pracujący u naszego Sponsora posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie. Chętnie udzielają porad z zakresu odpowiedniego doboru produktów dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez firmę ROLTEX, której siedziba znajduje się w Grudziądzu, przy ul. Chełmińskiej 118. Więcej informacji na temat naszego partnera znajduje się TUTAJ.

W gronie sponsorów biegu na turnieju o Puchar Prezydenta Grudziądza witamy również Usługi Transportowe – Piotr Słowik. Siedziba naszego Partnera znajduje się w Jabłonowie Pomorskim, przy ul. Lipowej 2A. Firma zajmuje się m.in. wynajmem aut do przewozu towarów, krajowym transportem towarów, jak również dzierżawą furgonetek. Usługi Sponsora dostępne są na rynku już od ponad 15 lat! Zachęcamy do współpracy z rzetelnym i profesjonalnym Partnerem.

Przypominamy, że od poniedziałku można nabyć wejściówki na Speedway President Cup Grudziądz w cenie 15 złotych. Zachęcamy do zakupu na stronie internetowej www.BiletyNaGKM.pl, a także w punktach partnerskich na terenie miasta! Karnety na to wydarzenie nie obowiązują.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
489+19
586-9
686-37
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content