SPCG 2018: Don Corleone i VetPuls znajdą się na plastronach! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPCG 2018: Don Corleone i VetPuls znajdą się na plastronach!

29 września zobaczymy przy ul. Hallera 4 szesnastu zawodników, którzy powalczą o Puchar Prezydenta Grudziądza. Jeźdźcy wystąpią w specjalnie utworzonych na to wydarzenie plastronach, na których pojawią się logotypy dwóch firm związanych z grudziądzkim żużlem.

Na przodzie plastronu pojawi się logotyp Don Corleone! Firma, która specjalizuje się w pysznej pizzy i kuchni włoskiej jest już związana z nami od lat. Lokal w Grudziądzu zlokalizowany jest na Rynku Miasta, pod numerem 1. Właściciel lokalu zdecydował się w ubiegłych latach przystąpić do programu GKMforYOU co pozwala każdej osobie, która posiada karnet na sezon 2018 zakupy z 15% rabatem! Z czystym sercem możemy polecić wyroby naszego partnera, które możecie zobaczyć w internetowym menu dostępnym TUTAJ.

Z tyłu plastronów, pod numerem startowym ujrzymy logotyp VetPuls. Lekarz weterynarii – Leszek Dubowski prowadzi lecznicę weterynaryjną zwierząt gospodarskich. Klinika zlokalizowana jest pod adresem Mełno 13, 86-330 Mełno. Nasz partner specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób zwierząt towarzyszących oraz wyjazdowym lecznictwie do zwierząt gospodarskich. Oprócz usług weterynaryjnych w VetPuls można nabyć m.in. akcesoria zoologiczne, pasze, karmy oraz preparaty mineralno-witaminowe.
Więcej informacji na temat działalności sponsora można znaleźć TUTAJ.

Przypominamy, że są już dostępne wejściówki na to wydarzenie w cenie 15 złotych. Zachęcamy do zakupu na stronie internetowej www.BiletyNaGKM.pl, a także w punktach partnerskich na terenie miasta!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content