Nowe terminy Złotego Kasku - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nowe terminy Złotego Kasku

Znane są już oficjalne terminy eliminacji oraz finału zawodów Złotego Kasku. Na stronie facebook klubu Euro Finannce Polonia Piła ukazała się informacja o tym, kiedy odbędą się finałowe zawody.

Zaplanowane na 27 marca eliminacje zostały przełożone na 10 kwietnia, zatem fani czarnego sportu muszą poczekać kolejne dni na żużlowe zmagania. Jak podaje fanpage klubu Polonia Piła, finał Złotego Kasku ma odbyć się 19 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:30.

Powodem, dla którego zawody zostały przełożone są złe warunki pogodowe, a także ograniczone możliwości przygotowania zawodników do jazdy na torze. Krzysztof Buczkowski, Krystian Pieszczek oraz rozstawiony, dzięki udziałowi w tegorocznym Speedway Grand Prix, Przemysław Pawlicki znaleźli się w gronie rywalizujących o Złoty Kask 2018 roku.

Żużlowcy MRGARDEN GKM Grudziądz, którzy wystąpią w eliminacjach na torze w Gdańsku to Krzysztof Buczkowski oraz Krystian Pieszczek. Przemysław Pawlicki nie musi brać udziału w eliminacjach ze względu na start w tegorocznym cyklu SGP i zobaczymy go dopiero w turnieju finałowym.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content