Ułan, biel i żółto-niebieski akcent - Kevlary 2018 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ułan, biel i żółto-niebieski akcent – Kevlary 2018

Wiele nawiązań do Miasta Grudziądz oraz do historii naszego klubu można dostrzec w nowym projekcie kevlarów, w jakich w sezonie 2018 pojadą grudziądzcy zawodnicy. W większości biały kolor kevlarów ma nawiązywać do jednej z największych gwiazd GKM-u – ś.p. Roberta Dadosa i jego indywidualnej „skóry”. Białe kevlary to już znak rozpoznawczy naszej drużyny na torach PGE Ekstraligi. Oczywiście nie mogło zabraknąć niebiesko-żółtych barw.

W tegorocznych rozgrywkach zmieni się część plastronowa – herb naszego klubu pojawi się w wersji monochromatycznej. Znaczne różnice na kevlarze można dostrzec zwłaszcza na tylnej stronie. Znajduje się tam bowiem nawiązanie do hasła reprezentowanego przez nasz zespół – „Duma Miasta Ułanów” – pomnik Ułana. Pomnik zwany również  jako „Ułan i dziewczyna”, to rzeźba na Starym Mieście, odsłonięta na koronie muru schodów, prowadzących z ul. Spichrzowej na Błonia Nadwiślańskie, u zbiegu z ul. Ratuszową, w bezpośrednim sąsiedztwie ratusza, fary i zabytkowych spichrzów.

Jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się na umieszczenie nad numerem startowym imienia i nazwiska jeźdźca, który prezentuje nasze barwy. Na kevlarach widocznych na zdjęciu nie ma rzecz jasna logotypów wszystkich sponsorów naszej drużyny.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content