Ułan, biel i żółto-niebieski akcent - Kevlary 2018 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ułan, biel i żółto-niebieski akcent – Kevlary 2018

Wiele nawiązań do Miasta Grudziądz oraz do historii naszego klubu można dostrzec w nowym projekcie kevlarów, w jakich w sezonie 2018 pojadą grudziądzcy zawodnicy. W większości biały kolor kevlarów ma nawiązywać do jednej z największych gwiazd GKM-u – ś.p. Roberta Dadosa i jego indywidualnej „skóry”. Białe kevlary to już znak rozpoznawczy naszej drużyny na torach PGE Ekstraligi. Oczywiście nie mogło zabraknąć niebiesko-żółtych barw.

W tegorocznych rozgrywkach zmieni się część plastronowa – herb naszego klubu pojawi się w wersji monochromatycznej. Znaczne różnice na kevlarze można dostrzec zwłaszcza na tylnej stronie. Znajduje się tam bowiem nawiązanie do hasła reprezentowanego przez nasz zespół – „Duma Miasta Ułanów” – pomnik Ułana. Pomnik zwany również  jako „Ułan i dziewczyna”, to rzeźba na Starym Mieście, odsłonięta na koronie muru schodów, prowadzących z ul. Spichrzowej na Błonia Nadwiślańskie, u zbiegu z ul. Ratuszową, w bezpośrednim sąsiedztwie ratusza, fary i zabytkowych spichrzów.

Jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się na umieszczenie nad numerem startowym imienia i nazwiska jeźdźca, który prezentuje nasze barwy. Na kevlarach widocznych na zdjęciu nie ma rzecz jasna logotypów wszystkich sponsorów naszej drużyny.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content