Przeżyj przygodę! Rusza nabór do szkółki! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Przeżyj przygodę! Rusza nabór do szkółki!

Pasja do jazdy na dwóch kółkach, odwaga, ambicja, pasja do motoryzacji lub najzwyczajniej chęć zostania żużlowcem charakteryzuje Twoje dziecko? Daj mu możliwość spróbowania swoich sił w pięknym sporcie jakim jest żużel! Rozpocząć przygodę z czarnym sportem może każdy młodzieniec w wieku 10-15 lat – wystarczy zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.
Nie martw się! Twoja pociecha trochę będzie musiała poczekać na zmierzenie się z 500-ką. Treningi rozpoczynamy zawsze od ćwiczeń ogólnorozwojowych, teorii i elementów koniecznych do rozpoczęcia jazd na torach mini-żużlowych. Poprzez mini-żużel staramy się nakierować naszych adeptów do prawidłowych postaw i zdrowej, sportowej rywalizacji, jaką można nabyć poprzez jazdę na motocyklach o mniejszej pojemności.

Zapisy prowadzone są codziennie między 8-15 w sekretariacie klubu oraz pod numerem 56 46 444 43.
W przypadku pytań chętnie odpowiemy na pytania i precyzyjnie wyjaśnimy, na czym będzie polegać szkolenie.

Marzysz o przygodzie ze sportem pełnym przygód, ale niestety nie załapałeś się do kryteriów wiekowych? Zyskaj niesamowite wspomnienia decydując się na wspólny trening z juniorami, przejażdżkę na motorze lub nawet na kontrakt z GKM Grudziądz. Więcej informacji na stronie akcji „Mój Klub – GKM” – https://zrzutka.pl/z/moj-gkm

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content