MRGARDEN GKM zaprezentuje się kibicom! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MRGARDEN GKM zaprezentuje się kibicom!

Zdecydowanie wcześniej niż w minionych latach zdecydowaliśmy się zaprezentować tych, którzy w zbliżającym się sezonie powalczą o jak najlepsze wyniki w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Już 9 lutego o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Nauczycielskiej 19 rozpocznie się prezentacja drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz.

Na prezentacji drużyny nie powinno zabraknąć żadnego z zawodników naszej drużyny, która w przyszłym sezonie aspiruje do walki o fazę play-off. Najbardziej wyczekiwaną częścią prezentacji jest zapewne przedstawienie naszego nowego zawodnika – Przemysława Pawlickiego. W ubiegłym sezonie Przemek w barwach Stali Gorzów uplasował się na 31 miejscu pod względem średniej biegowej (1,639 pkt/bieg). Mamy nadzieję, że starszy z braci Pawlickich bez problemu odnajdzie się na naszym torze, a w meczach wyjazdowych pokaże pazur.

Po raz pierwszy na prezentacji zespołu wystąpią dwa duety artystyczne. Miłośnicy mocniejszej muzyki już teraz mogą sobie przypominać słowa piosenki „Highway To Hell”. Nadal zastanawiacie się czy hit minionego roku tj. „Despacito” zostało wykonane w Zakopanem z play-back’u?

Początek imprezy planowany jest punktualnie na godzinę 18:00. Nie zmienią się ceny wejściówek na to wydarzenie – bilety na prezentacje będą do nabycia za jedyne 10 zł.

Wierzymy, że Hala Sportowo-Widowiskowa przy ul. Nauczycielskiej 9 lutego wypełni się najlepszymi kibicami w Polsce.
Z pewnością Wasza obecność dodatkowo zaszczepi w naszych zawodnikach jeszcze większą chęć do walki.

Więcej informacji odnośnie sprzedaży biletów, a także zespołów, które wystąpią na prezentacji drużyny podamy w najbliższych dniach.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content