W niedzielne popołudnie czeka nas najgorętsze z wyjazdowych spotkań – mecz derbowy! Wiemy, że zainteresowanie tym spotkaniem jest duże. Do Torunia jak co roku wybiera się spora grupa kibiców, których doping należy do jednych z najlepszych w lidze. Grono kibicowskie zdecydowało się na to spotkanie zorganizować pociąg specjalny. Zapisy na zorganizowany przejazd trwają do piątku na profilu kibiców GKM Grudziądz <TUTAJ>.
W ubiegłym sezonie wsparliście nas w ilości aż 1 200 osób, a doping niósł się po całej Motoarenie. Bardzo cieszymy się, że jesteście z nami. Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że wszystkie grupy zorganizowane (pociąg specjalny, autokary, samochody osobowe) mają obowiązek dostarczenia danych (imię, nazwisko, PESEL) osób wybierających się na ww. spotkanie. Dane te należy podać w sekretariacie klubowym do piątku, do godz. 12:00.
Informujemy, że zakup biletów na sektor gości na wyżej wymieniony mecz będzie możliwa wyłącznie w kasach biletowych przed stadionem. Get Well Toruń ustalił cenę w wysokości 50 zł na sektor gości.









