Karnety 2022 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety 2022

karnety-gkm

Karnety obwiązują na mecze PGE Ekstraligi oraz U-24 Ekstraligi.

W pierwszym etapie będzie można przedłużać swoje miejscówki z sezonu 2021, a także nabywać karnety na niezarezerwowane miejsca w sektorach C,D,E, F B,G,H oraz I. Sprzedaż internetowa ruszy w środę 1 grudnia o godzinie 00:01, stacjonarnie w sekretariacie GKM od godz. 12:00. System oferuje dwie formy wyboru miejsc: automatyczny – w którym wyszukuje najlepsze dostępne miejsca oraz z planu stadionu – w którym możemy samemu wybrać swoje miejsce.

Karnety drogą internetową będą do nabycia za pośrednictwem naszej strony w zakładce „KARNETY 2022” oraz bezpośrednio na stronie operatora. Druga opcja wiązać się będzie z doliczeniem opłaty administracyjnej. Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 8,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: tradycyjny przelew bankowy, karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, BLIK a także Masterpass.

W drugim etapie dostępne będą wszystkie miejsca na stadionie niezarezerwowane do dnia 31 stycznia. Ten etap sprzedaży ruszy w lutym i potrwa do 15 marca.

Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 10 wejściówek. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

 Uprawnienia do zakupów biletów/karnetów ulgowych:
– dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym,
– studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej,
– emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji,
– kobiety powyżej 60 lat
– dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny (miejsce z rodzicem)