DMPJ: Wygrana w Grudziądzu na start ćwierćfinałów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Wygrana w Grudziądzu na start ćwierćfinałów!

Zwycięstwem drużyny Maszewski GKM Grudziądz zakończyła się ćwierćfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polskich Juniorów, rozegranej na Hallera 4. Do wygranej żółto-niebieskich poprowadziło trio Jan Przanowski – Kacper Łobodziński – Kevin Małkiewicz.

Wyniki:

I. Maszewski GKM Grudziądz – 41 pkt
1. Jan Przanowski – 12 (3,2,3,3,1)
2. Kacper Łobodziński – 10 (3,3,-,1,3)
3. Damian Miller – 5 (1,w,0,2,2)
4. Kevin Małkiewicz – 11 (3,3,3,-,2)
17. Kacper Warduliński – 3 (1,2)

II. Ultrapur Start Gniezno – 32 pkt
9. Jędrzej Chmura – 3 (0,1,1,0,1)
10. Leon Szlegiel – 5 (0,1,2,0,2)
11. Patryk Budniak – 13 (3,1,3,3,3)
12. Mikołaj Czapla – 11 (2,2,1,3,3)

III. Kronos II Włókniarz Częstochowa – 27 pkt
5. Szymon Wolski – 7 (0,2,2,2,1)
6. Bartosz Śmigielski – 8 (2,2,2,2,0)
7. Igor Nabiałkowski – 5 (2,0,2,1,w)
8. Alan Ciurzyński – 7 (2,0,1,1,3)
18. Dawid Rozpędek – NS

IV. Enea Stal Gorzów – 19 pkt
13. Denis Andrzejczak – 1 (u,-,-,1,w)
14. Oskar Paluch – 12 (1,3,3,3,2)
15. Mikołaj Krok – 4 (1,3,0,0)
16. Piotr Piotrowski-Prędki – 1 (1,d,w,-,w)
20. Oskar Chatłas – 1 (1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Małkiewicz, Czapla, Paluch, Wolski – (3:0:2:1)
2. Budniak, Śmigielski, Miller, Andrzejczak (u) – (4:2:5:1)
3. Łobodziński, Ciurzyński, Krok, Chmura – (7:4:5:2)
4. Przanowski, Nabiałkowski, Piotrowski-Prędki, Szlegiel – (10:6:5:3)
5. Małkiewicz, Śmigielski, Chmura, Piotrowski-Prędki (d) – (13:8:6:3)
6. Krok, Wolski, Szlegiel, Miller (w) – (13:10:7:6)
7. Łobodziński, Czapla, Chatłas, Nabiałkowski – (16:10:9:7)
8. Paluch, Przanowski, Budniak, Ciurzyński – (18:10:10:10)
9. Małkiewicz, Szlegiel, Ciurzyński, Chatłas – (21:11:12:10)
10. Paluch, Nabiałkowski, Chmura, Miller – (21:13:13:13)
11. Budniak, Wolski, Warduliński, Piotrowski-Prędki (w) – (22:15:16:13)
12. Przanowski, Śmigielski, Czapla, Krok – (25:17:17:13)
13. Czapla, Miller, Ciurzyński, Chatłas – (27:18:20:13)
14. Budniak, Warduliński, Nabiałkowski, Krok – (29:19:23:13)
15. Paluch, Śmigielski, Łobodziński, Szlegiel – (30:21:23:16)
16. Przanowski, Wolski, Andrzejczak, Chmura – (33:23:23:17)
17. Ciurzyński, Miller, Chmura, Andrzejczak (w) – (35:26:24:17)
18. Łobodziński, Szlegiel, Nabiałkowski (w), Piotrowski-Prędki (w) – (38:26:26:17)
19. Czapla, Małkiewicz, Wolski, Chatłas – (40:27:29:17)
20. Budniak, Paluch, Przanowski, Śmigielski – (41:27:32:19)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content