Elektrobud kolejny rok z naszym klubem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Elektrobud kolejny rok z naszym klubem!

Wieloletni partnerzy pozostają wierni klubowi i co roku decydują się na przedłużenie współpracy z GKM S.A.. Miło nam poinformować o zawarciu kolejnej umowy sponsorskiej na sezon 2023. Nasz klub nadal wspierać będzie firma Elektrobud!

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonawstwie wszelkiego typu instalacji elektrycznych, robotach ogólnobudowlanych, budowie systemów ogrodzeniowych, sygnalizacji ulicznych, układów automatyki i sterowania, prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. Atutem naszego sponsora jest kompleksowość oferowanych usług, pozwalająca na realizację zadań od fazy projektowej, poprzez wykonawstwo na badaniach i próbach po montażowych kończąc.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na jej stronie internetowej TUTAJ, a także pod numerem telefonu 56 463 26 26.

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content