DPV Logistic sponsorem głównym GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DPV Logistic sponsorem głównym GKM S.A.!

Trzeci rok z rzędu firma DPV Logistic będzie wspierać grudziądzki żużel! W ostatnich dniach została zawarta umowa, na mocy której bydgoskie przedsiębiorstwo będzie sponsorem głównym GKM S.A. w sezonie 2023!

DPV Logistic to firma transportowa zajmuje się logistyką i spedycją krajową na terenie całej Polski, a także transportem międzynarodowym w całej Europie. Od wielu lat obsługuje m.in. branże hutnicze i geotechniczne. Charakterystyczną cechą wszystkich działań podejmowanych przez tę firmę spedycyjną jest rzetelność, terminowość i pełna informacja o przewożonym ładunku. Jej siedziba również mieści się w Bydgoszczy. Warto dodać, że firma mocno wspiera także lidera ZOOLESZCZ GKM – Nickiego Pedersena, posiadając flotę dedykowaną Duńczykowi.

Informacje na temat DPV Logistic znajdziecie na stronie internetowej TUTAJ, a także na facebookowym profilu TUTAJ. Z okazji przedłużenia umowy sponsorskiej już wkrótce na Facebooku GKM Grudziądz S.A. znajdziecie konkurs, w którym do wygrania będą gadżety naszego partnera! Serdecznie zachęcamy do zabawy!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content