UNIA nadal sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

UNIA nadal sponsorem GKM-u!

Grono partnerów naszego klubu na sezon 2020 sukcesywnie się powiększa. Miło nam dziś poinformować, że kolejnym sponsorem, który będzie wspierał MRGARDEN GKM Grudziądz została firma UNIA – największy polski producent maszyn rolniczych!

Nasz sponsor wytwarza rocznie blisko 25000 maszyn rolniczych, z czego ponad 10000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Firma to również producent szerokiej palety maszyn. Oferta łączna naszego sponsora obejmuje 700 pozycji wśród których znajdziemy m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, uprawy ziemniaka, przyczepy oraz maszyny do zbioru zielonek niskołodygowych. Obecnie UNIA składa się z czterech fabryk: w Grudziądzu, Brzegu, Słupsku oraz Kątach Wrocławskich.

Grudziądzki oddział firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Szosa Toruńska 32/38. Wszelkich informacji na temat nowego partnera można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ, jak również na oficjalnym profilu Facebookowym TUTAJ! Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszego sponsora!