download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Komunikat WTS S.A. w sprawie przyjęcia kibiców MRGARDEN GKM

W najbliższy piątek MRGARDEN GKM Grudziądz udaje się na wyjazdowe spotkanie do Wrocławia. Betard Sparta poinformowała nasz klub o zasadach przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców żółto-niebieskich na swój stadion. Poniżej treść komunikatu WTS S.A.

ZASADY PRZYJĘCIA ZORGANIZOWANEJ GRUPY KlBICÓW DRUŻYNY MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ - 04.08.2017 r. godz. 18.45

Kibiców drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz obowiązuje:

1. Przygotowanie imiennej, alfabetycznej listy uczestników wyjazdu. osoby niepełnoletnie będą przyjmowane tylko z dorosłym opiekunem, którego nazwisko winno być wskazane przy nazwisku niepełnoletniego uczestnika wyjazdu.
2. Potwierdzenie powyższej listy przez osobę reprezentującą Klub MRGARDEN GKM Grudziądz S.A. oraz wysłanie potwierdzonej listy do klubu WTS SA na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 02.08.2017 (środa ) do godziny 15:00.
3. Posiadanie dokumentu tożsamości przez każdego uczestnika zorganizowanego wyjazdu do wglądu w każdym czasie na Wezwanie Policji i Służb Porządkowych.
4. Wskazanie osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdu wraz z podaniem kontaktowego numeru telefonu komórkowego.
5. Przed wpuszczeniem kibiców gości do wydzielonego sektora ,,gość" oraz po zakończeniu meczu, po wyjściu kibiców, przedstawiciel klubu gospodarza oraz przedstawiciel klubu gości dokonują pisemnego, protokolarnego odbioru sektora ,,gość". Brak uczestnictwa w odbiorze sektora będzie traktowane jako rezygnacja z powyższego uprawnienia, co nie wpływa na ważność sporządzonego protokołu. Prosimy o wskazanie osoby odpowiedzialnej.
6. Określenie ilości środków transportu oraz rodzaju środka transportu (np. autokary, busy grupy zorganizowanej, oraz samochody osobowe) wraz z podaniem numerów rejestracyjnych pojazdu oraz podanie planowej godziny przyjazdu na Stadion Olimpijski we Wrocławiu.
7. W przypadku przyjazdu większej liczby autokarów niż jeden, ilość list winna być zgodna z ilością pojazdów, a nazwiska zawarte na liście mają zgadzać się ze składem autokaru.
8. Ze względu na planowaną szczegółową kontrolę wszystkich kibiców prosimy o przyjazd na stadion stosunkowo wcześniej niż planowana godzina zawodów.
9. Przed wyjściem z autokaru, osoby będą weryfikowane z listą kibiców i dokumentem tożsamości.
10. Osoby, których nazwiska nie będą widniały na awizowanej liście kibiców przez Prezesa Klubu MRGARDEN GKM Grudziądz S.A., będą dopisywane do listy wyłącznie w oparciu o oświadczenie Prezesa Klubu MRGARDEN GKM Grudziądz S.A., wyrażającego zgodę na takie procedury - pismo należy dołączyć do awizowanej listy kibiców.
11. Kibice grupy zorganizowanej w ilości maksymalnie 594 osoby zostaną przyjęci do sektora K
(tzw. klatka), w którym znajduje się punkt sprzedaży napojów i żywności oraz bezpłatna
toaleta.
12. Cena dla kibiców na sektor gość (miejsca stojące) jest stała dla wszystkich i wynosi 35 zł. Bilety będą sprzedawane wyłącznie w dzień zawodów przed wejściem na sektor gość.
13. Organizator wyznacza parking BEZPŁATNY wyłącznie dla busów/autokarów grupy zorganizowanej. Wjazd odbywa się bramą D Wronią od ulicy Paderewskiego - parking wskażą służby ochrony.
14. Organizator wyznacza parking PŁATNY dla samochodów osobowych drużyny gości - cena 10 zł. Wjazd odbywa się bramą D Wronią od ulicy Paderewskiego - parking wskażą służby ochrony.
15. Barwy klubowe kibiców drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz {koszulki, szaliki itp.) dopuszczone są wyłącznie w sektorze gość.
16. Przed wpuszczeniem kibiców gości do sektora (klatka) zostanie przeprowadzona obowiązkowa kontrola osobista kibiców gości mająca na celu wykluczenie posiadania:
- pirotechniki (wszelkiego typu)
- narzędzi niebezpiecznych (wszelkiego typu)
- alkoholu
- napojów konfekcjonowanych
- flag, transparentów z hasłami obrażającymi klub gospodarzy i gości., itd.
- transparentów z hasłami wykraczającymi poza akcje wspierania swojej drużyny, a w szczególności zawierających treści polityczne
- sektorówek wszelkiego typu.
17. Organizator uprzedza, iż nie prowadzi depozytu. Informuje, iż wszystkie przedmioty zakazane podlegają konfiskacie i utylizacji.
18. Uczestników w sektorze gość obowiązują :
- Regulamin sektora gość
- Regulamin Imprezy Masowej - dostępny w sektorze gość oraz na oficjalnej stronie wts.pl
- Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych.

UWAGA:
WTS S.A. informuje, że zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych ostateczną decyzję o wpuszczeniu kibiców drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz, do wydzielonego sektora gość, podejmie organizator w porozumieniu z Policją oraz służbami ochrony.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE