download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Magda z Grudziądza walczy o tytuł Miss Startu PGE Ekstraligi!

Trwa decydująca walka o tytuł Miss Startu PGE Ekstraligi! Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody, m.in. voucher o wartości 10 tys. złotych od portalu Wakacje.pl, a także udział w Gali podsumowującej sezon najlepszej ligi świata. Do finałowej batalii zakwalifikowała się Magda Mrozik z Grudziądza.

Wesprzyj Magdę! Wejdź na stronę www.speedwayekstraliga.pl i oddaj swój głos na reprezentantkę MRGARDEN GKM! Głosowanie trwa do 7 sierpnia - można głosować raz na 24 godziny!

Porozmawialiśmy z naszą "czerwoną" podprowadzającą o tym jak trafiła pod taśmę, jej wrażeniach, a także kulisach treningów żółto-niebieskich dziewczyn.

Pamiętasz swój pierwszy raz na żużlu i jakie to były zawody?

- Na mecze i ogólnie na żużel chodzę od małego. Pierwszy raz byłam już chyba w wieku 2 latek, bo na stadion zabierał mnie mój tata. Nie jestem w stanie pamiętać jakie to były zawody.

Co najbardziej podoba się Tobie w tym sporcie?

- W sporcie żużlowym podoba mi się dosłownie wszystko. Same zawody oraz otoczka towarzysząca przed i po. Przede wszystkim adrenalina i emocje, a zwłaszcza, gdy mecze są bardzo zacięte trzymające w napięciu do ostatnich biegów, a nawet metrów. Również fajne jest to, że jest to sport bardzo nieprzewidywalny.

Kto jest Twoim ulubionym żużlowcem?

- Zdecydowanie Bartek Zmarzlik. A spośród zawodników GKM-u to najbardziej lubię Krzysztofa Buczkowskiego!

Długo myślałaś nad tym żeby pójść na casting na podprowadzającą?

- Tak, sporo czasu mi to zajęło. Zawsze bardzo chciałam być blisko żużla i cieszę się, że się odważyłam i spróbowałam swoich sił właśnie podczas castingu. Namawiali mnie do tego najbliżsi.


Ile czasu zajmują Wam przygotowania do meczu?

- Jeśli chodzi o przygotowania to z reguły stawiamy się trochę szybciej przed zawodami, aby wspólnie uzgodnić parę elementów. Najwięcej czasu poświęciłyśmy na treningi  przed sezonem, ponieważ większość z nas była w składzie nowa. Teraz staramy się doprecyzować to co powstało i robić to jak najlepiej potrafimy.

Pierwszy etap Miss Startu PGE Ekstraligi za nami. W głosowaniu kibiców miałaś nie tylko najlepszy wynik spośród grudziądzkich dziewczyn, ale i z całej ligi. Zaskoczyło Ciebie to?

- Bardzo, bardzo, bardzo! Jestem strasznie zadowolona, że mogę w czymś takim uczestniczyć i że udało mi się dotrzeć do samego finału. Samo przejście do tego etapu jest dla mnie ogromnym powodem do radości i bardzo się cieszę z osiągnięcia takiego rezultatu.

Teraz przed Tobą finałowa runda i rywalizacja z 7 dziewczynami z innych klubów PGE Ekstraligi. Zachęć kibiców i wszystkich naszych czytelników do tego, aby zagłosowali właśnie na Magdę z Grudziądza.

- Chciałbym bardzo zachęcić i prosić kibiców czarnego sportu z Grudziądza i nie tylko, aby oddali na mnie swój głos podczas trwania finału Miss Startu, który rozpoczyna się już 28 lipca. Każdy Wasz głos jest dla mnie bardzo ważny i może mi pomóc w finale. Dla Was to krótka chwilka, a dla mnie okazja w uczestniczeniu na Gali PGE Ekstraligi.Foto: Marcin Karczewski / Krzysztof Konieczny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE