download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Trwa przedsprzedaż biletów na Rybnik!

Nie dojdzie do skutku piątkowe spotkanie, w którym MRGARDEN GKM na H4 miał podejmować ROW Rybnik. Intensywne opady deszczu w tym tygodniu uniemożliwiły prawidłowe przygotowanie nawierzchni, a prognozy na piątek nie są optymistyczne. Nowy termin meczu to niedziela 30 lipca, godzina 16:30.

Informujemy, że wciąż trwa przedsprzedaż wejściówek na to spotkanie! Do soboty można nabywać je w stałych punktach partnerskich na terenie Grudziądza: Delikatesy Kuler (ul. Wąska, Waryńskiego, Chełmińska), Sklep Tanie Buty (InterMarche), Kwiaciarnia Bukiecik (ul. Chełmińska), Restauracja DonCorleone (Rynek Główny), Delikatesy Centrum (os.Rządz), Pub Seta oraz Delikatesy Factoria (os.Lotnisko). Zapraszamy także do zakupu przez Internet, za pośrednictwem strony www.BiletyNaGKM.pl! Oczywiście dotychczas zakupione wejściówki, zarówno w punktach partnerskich, jak i drogą internetową zachowują ważność na niedzielę.

Dla osób, którym niedzielny termin nie odpowiada, aby pojawić się na Hallera 4 w przyszłym tygodniu wyznaczone będą terminy, w których możliwe będą zwroty biletów. Warto dodać, że będzie można zwracać jedynie bilety zakupione do czwartku do godziny 16:00.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE