download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Postępy w rehabilitacji Tomasza Golloba

W Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy kaptian MRGARDEN GKM Grudziądz rozgrywa swój najwazniejszy wyścig w życiu i walczy o powrót do pełnej sprawności po upadku na motocrossie w Chełmnie. Ze szpitala napływają dobre wieści o stanie zdrowia Tomasza Golloba.

Nasz Mistrz odzyskał już tzw. "głębokie" czucie w nogach, co oznacza, że zdaje sobie on sprawę z ułożenia nóg, a podczas ćwiczeń wie za którą nogę jest dotykany przez rehabilitantów. - Przed operacją czucia głębokiego w ogóle nie było. Później pojawiało się sporadycznie. Teraz mogę jednak powiedzieć, że Tomek zaczął odpowiadać na pytania coraz szybciej i bardziej zdecydowanie, a to oznacza, że jest z nim coraz lepiej. Powrót czucia głębokiego daje cień nadziei na powrót pełnego czucia w nogach. Tomek może równie dobrze zatrzymać się na tym etapie i już nigdy nie odzyskać pełnego czucia, jak również za kilka lat stanąć o własnych siłach. Najważniejsza wiadomość jest taka, że ostatnie badania potwierdziły, że rdzeń nie jest zupełnie przerwany - poinformował w rozmowie z Przeglądem Sportowym Profesor Marek Harat, opiekujący się Gollobem na oddziale neurochirurgii.

Kolejną dobrą informacją jest to, że Tomasz ma w pełni sprawne ręce i może w pełni skupić się nad pracą o odzyskanie czucia w nogach. Nie ma już także powikłań po wszystkich urazach wewnętrznych, związanych z obiciem płuc i mięśnia sercowego. Kapitan naszej drużyny codziennie po kilka godzin ćwiczy w pozycji siedzącej, jak również przechodzi zabiegi leczenia prądem.

Tomaszowi życzymy jak najszybszych i widocznych efektów rehabilitacji!

Źródło: Przegląd Sportowy

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE