download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Kai Huckenbeck nowym zawodnikiem MRGARDEN GKM!

Kontuzja Tomasza Golloba wymusiła na działaczach MRGARDEN GKM Grudziądz szybkie działania w kwestii dodatkowego seniora. Korzystając z otwierającego się w poniedziałek okienka transferowego nowym zawodnikiem żółto-niebieskich został Kai Huckenbeck!

24-letni Niemiec jest obecnie jedną z największych nadziei niemieckiego speedway'a. Od dwóch lat regularnie startuje m.in. w cyklu Speedway Best Pairs, gdzie reprezentuje City Team. Uznanie kibiców wzbudził m.in. podczas marcowych zawodów w Toruniu, gdzie na MotoArenie wywalczył 10 punktów, za swoimi plecami zostawiając m.in. Jasona Doyle'a, Antonio Lindbaecka, czy też Chrisa Holdera.

Bardzo dobrze spisał się także w pierwszej rundzie eliminacji do cyklu Grand Prix. W duńskim Esbjergu z dorobkiem 11 punktów zajął trzecią pozycję, uznając wyższość tylko Piotra Pawlickiego i Kennetha Bjerre. Na co dzień Huckenbeck startuje także w Bundeslidze (MC Nordstern Stralsund), a także w angielskiej Premiership (King's Lynn Stars). W poprzednim sezonie Kai zadebiutował w polskiej lidze. Na zapleczu PGE Ekstraligi w barwach Polonii Bydgoszcz pojawił się dwukrtonie, uzyskując średnią 1,364 pkt/bieg.

Naszemu nowemu zawodnikowi życzymy jak najlepszej jazdy w Grudziądzu!


Oceń ten artykuł
(17 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE