download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Święto żużla na PGE Narodowym z udziałem Lindbaecka i Pieszczka!

Już w sobotę Stadion PGE Narodowy wypełni się kibicami speedway'a z całego świata! Właśnie w Warszawie po raz trzeci w historii odbędzie się runda cyklu Grand Prix. W tym sezonie będzie to już druga odsłona po inauguracyjnych zawodach w słoweńskim Krsko.

Tam najlepszy okazał się Martin Vaculik, a na podium stanęli także Fredrik Lindgren i Patryk Dudek. Zdecydowanie poniżej swoich możliwości spisał się Antonio Lindbaeck. Reprezentant Szwecji i MRGARDEN GKM na swoim koncie zapisał 2 punkty, zajmując piętnaste miejsce. To oznacza, że "Toninho" nie powinien pozwolić sobie na kolejną wpadkę i w stolicy Polski musi zacząć gonić stawkę. Miejmy nadzieję, że udany występ podczas wtorkowego meczu Elitserien był początkiem dobrych występów czarnoskórego żużlowca w tym sezonie.Na PGE Narodowym nie zabraknie oczywiście Polaków. Na liście startowej widnieje pięć nazwisk biało-czerwonych. Oprócz wspomnianego Dudka pojadą: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski oraz Piotr i Przemysław Pawliccy. Grudziądzki akcent będziemy mieć na pozycjach rezerwowych. Po raz pierwszy spotkanie z cyklem Grand Prix zaliczy Krystian Pieszczek. Nasz zawodnik będzie mieć na plecach numer 17, a drugim rezerwowym będzie Paweł Przedpełski.

Początek sobotnich zawodów w Warszawie zaplanowano na godzinę 19:00. Na kibiców, którzy nie wybierają się oglądać tego wydarzenia na żywo czeka transmisja na żywo w Canal+ od 18:00.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE