download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

"Wygraliśmy do Tomka Golloba" - wypowiedzi po meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa

Wczoraj na stadionie w Parku Miejskim MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał 55:35 na swoim torze beniaminka PGE Ekstraligi Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowę. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami szkoleniowców oraz głównych aktorów wczorajszego widowiska przy H4.

Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa): - Nie tak wyobrażaliśmy sobie inauguracyjne spotkanie. Z pewnością chcieliśmy osiągnąć w Grudziądzu bardziej korzystny dla nas wynik. Staraliśmy się jak mogliśmy, lecz przeciwnik okazał się zbyt silny dla nas. GKM pokazał, że jest na swoim torze nadal bardzo silny i niezwykle trudno zdobywa się tu ligowe punkty. Dzisiejszy wynik z pewnością powoduje, że trudniej będzie nam walczyć o punkt bonusowy.

Lech Kędziora (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa): - Gratuluję gospodarzom dzisiejszej wygranej. Bardzo chcieliśmy tutaj powalczyć i zrobić niespodziankę, bo tor był naprawdę dobrze przygotowany i miałem nadzieję na lepszą jazdę swoich zawodników. Jednak nie można zrobić dobrego wyniku, jeśli na dobrym poziomie punktuje dwóch zawodników, mam na myśli oczywiście Leona Madsena oraz naszego młodzieżowca Oskara Polisa. Zaskoczyła mnie słaba postawa Mateja Zagara. Nie wiem czym była ona spowodowana, być może chodzi o zmęczenie po podróży z Grand Prix. Nie załamujemy się porażką i dalej będziemy jechać swoje.

Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz): - Na początku chciałem bardzo pozdrowić Pana Tomasza Golloba. Jechaliśmy ten mecz dla niego i cały czas wszyscy trzymamy kciuki, aby jak najszybciej powrócił do zdrowia. Co do spotkania, to jestem zadowolony ze swojego występu, poza moim pierwszym biegiem, gdy zaliczyłem wpadkę. Cieszy postawa całej drużyny i to, że wygraliśmy dość wysoko, choć to zwycięstwo wcale nie przyszło nam tak łatwo.

Robert Kempiński (MRGARDEN GKM Grudziądz): - Też chciałem bardzo pozdrowić Tomka Golloba, wygraliśmy dziś dla niego. Muszę przyznać, że fajnie rywalizuje się przeciwko koledze Leszkowi Kędziorze. Na początku nasi przeciwnicy pozostawali z nami w kontakcie, lecz później już odskoczyliśmy im na bezpieczną przewagę. Zwycięstwo w inauguracyjnym meczu sezonu na pewno cieszy. Dziękuję trenerowi naszych dzisiejszych rywali za to, że pozwolił nam tak łatwo wygrać (śmiech). Teraz mobilizujemy się na mecz w Zielonej Górze, gdzie już nie będzie tak łatwo o punkty.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE