download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Niedzielne #H4LIVE od 11:30!

Drugie w tym sezonie #H4LIVE już w najbliższą niedzielę. Mamy nadzieję, że MRGARDEN GKM meczem na własnym torze z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa w końcu zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi 2017, a my wprowadzać będziemy w atmosferę popołudniowego święta - już na pięć godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Pierwsza próba podczas pojedynku z Cash Broker Stal Gorzów w tym roku nie była udana... Plany pokrzyżowała pogoda, a przede wszystkim tragiczny w skutkach poranny upadek Tomasza Golloba. Teraz wierzymy w to, że będziemy mogli przekazywać ze stadionu same pozytywne informacje! Zaczynamy już od 11:30! Będziemy z Wami na profilach społecznościowych - na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz Snapchacie (nazwa: gkmgrudziadz).

Zachęcamy też do wspólnej zabawy. Wystarczy, że z wraz z hasztagiem "#H4LIVE" opublikujecie post na swoim prywatnym profilu na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Może to być postaci zdjęcia, filmu czy też własnego komentarza odnośnie spotkania - i ze stadionu i z drogi na mecz, czy też swoich przygotowań do spotkania. My będziemy to śledzić, a najciekawszymi "wrzutami" podzielimy się - udostępniając to na naszych profilach społecznościowych!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE